• Dolar Alış / Satış: 5.689 / 5.699
  • Euro Alış / Satış: 6.285 / 6.296
  • Bugün Görüntülenme:
  • Dünkü Görüntülenme:
  • Toplam Görüntülenme:

Amasra’yı geçti desek az bile!.

7 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
169

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesi aşırı hava sıcaklığının Batı Karadeniz Bölgesinde yüksek gitmesinden dolayı tatilciler Filyos beldesine akın etti.

Vatandaşlar Filyos sahilini hınca hınç doldurdu. Yoğunluktan beldede olan restaurantlarda boş yer kalmadı. Otoparklar ise doldu taştı. Filyos beldesi bugün Bartın’ın turisttik ilçesi olan Amasra’yı da geçti. Filyos Belediyesi resmi Facebook hesabından paylaşılan ve havadan çekilmiş fotoğraflarda sahilin dolduğu görüldü.

Yaşanan yoğunluk nedeniyle Filyos Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; “Batı Karadeniz’in en güzide turizm kentidir Filyos. Denizden çıkan en taze balığı burada yer, Güneşin batımını da burada seyredersiniz. Amasra’yı geçti desek az bile!. Filyos anlatılmaz yaşanır. Bugün Batı Karadeniz’in incisi Filyos o kadar kalabalıktı ki ne mekanlarda oturacak yer ne de otoparklarda araba park edecek yer kalmamıştı. Turizm konusunda her geçen gün bir adım daha ileryen Filyos Beldemize misafirlik eden tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Hepinizi beldemizde ağırlamaktan onur,gurur ve mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz.” denildi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN