• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Altay ve ekibinden Zonguldak’a ziyaret…

10 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1061 defa okundu.
Altay ve ekibinden Zonguldak’a ziyaret…

Zonguldak Dernekler Federasyonu Gurbet Altay Karaelmas Gazeteciler Derneğini(KGD) ziyaret etti.

KGD Başkanı Osman Sav ve Yönetim kurulu üyesi Çetin Özdemir ile görüşen Federasyon Başkanı Gurbet Altay açıklamada bulundu.

Yaptığı açıklamasına KGD’ye teşekkür ederek başlayan  Altay sözlerini şu şekilde devam ettirdi, “Bizler Zonguldak Dernekler Federasyonu olarak önümüzdeki günlerde yapacağımız projelerimizi sayın valimize ve sizlere aktardık ama şunun altını çizerek belirtmek isterim ki, Zonguldak’ın altı elmas üstü pırlanta. Artık bundan sonra elmas ile birlikte pırlantayı da işleme zamanıdır.

Nedir bu pırantalarımız Çaycuma’nın yoğurdundan, Devrek’in Bastonuna, Alparsan Kestanesine, Ereğli’nin Osmanlı Çileğine kadar biz bu pırlantaları sahaya çıkartmalı, dünyaya açmalıyız. Hatta tüm Zonguldaklılar olarak ki biz Zonguldak Dernekler Federasyonu olarak tüm gücümüzle buna hazırız. İnşallah Zonguldak’ın pırlantalarını gerek sayın vali gerekse de sizin yardımınız ile başkanım gerek de Zonguldak sevdası olan tüm dostlarla birlikte inşallah özlediğimiz Zonguldak’a, hayal kurduğumuz Zonguldak’a ulaşmak.

Bizler Zonguldak’a her geldiğimizde heyecan ve sevinç ile dolu oluyoruz ama eskinin üzerine bir taş konulduğu zaman mutlu olabiliyoruz. İşte bizde bu sebeplerden yeni sloganımız, bundan sonra sık sık duyacağınız “Zonguldak’ımızın altı elmas üstü pırlanta” diyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN