• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1484
  • Dünkü Görüntülenme: 450
  • Toplam Görüntülenme: 4535045

Alperen Ocaklarından Açıklama

28 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
481 defa okundu.
Alperen Ocaklarından Açıklama

ALPEREN OCAKLARINDAN AÇIKLAMA

Alperen Ocakları Alaplı Vakıf Başkanı Erdal Kızılkaya, terörün nereden gelirse gelsin karşılığını göreceğini söyledi.
Alperen Ocakları Alaplı Vakıf Başkanı Erdal Kızılkaya, yaptığı açıklamada, bu kutsal toprakların korunmasında huzur ve asayişin sağlanmasında kahramanca görev yaparken şehit olan vatan evlatlarını Alperen Gençlik olarak rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.
Şehitlerin nurlu, gazilerin onurlu asker olduğunu ifade eden Kızılkaya, “Ülkemizin içerisinde bulunduğu şu kritik dönemde hain tuzaklarla asker polis güvenlik güçlerimize saldırıda bulunan vatan hainlerinin kahpe saldırılarıyla askerlerimiz ve güvenlik güçlerimiz şehadet şerbetini içmiş bulunuyor. Zonguldak’ımız da bir şehidimiz geldi. Tansu Aydın kardeşimizi acılarını içimize atarak toprağa verdik. Bu kutsal toprakların korunmasında huzur ve asayişin sağlanmasında kahramanca görev yaparken şehit olan vatan evlatlarımızı alperen gençlik olarak rahmet ve minnetle anıyoruz. Vatan hainlerini bir kere daha lanetliyoruz. Bu hainler bilsinler ki tek kişi karsakta bu bayrak dalgalanacak bir karış toprağımıza göz dikenin gözü çıkartılacaktır. Tarihte bunu necip milletimiz her türlü teknolojik imkansızlıklara rağmen Çanakkale’de, Sakarya’da, Dumlupınar’da, Kıbrıs’ta göstermiştir göstermeye de devam edecektir. Terör nereden gelirse gelsin karşılığını görecek bu vatan topraklarında gözü olan PKK, IŞID, THCKP, DEAŞ ismi amblemi ne olursa olsun mutlak hak ettiği cezayı görecektir. Türkiye Cumhuriyeti güçlüdür muktedirdir” dedi.
Kızılkaya, Alperen Ocakları Alaplı Teşkilatı’nın 31 Ağustos Cuma günü saat 14.00 de açılacağını ifade etti. Açılışa Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı’nın da katılacağı öğrenildi.

65431

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN