• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 716
  • Dünkü Görüntülenme: 656
  • Toplam Görüntülenme: 4712901

ALMANYA’DAN ÇAYCUMA BELEDİYESİ’NE MODERN İTFAİYE ARACI

20 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1122 defa okundu.
ALMANYA’DAN ÇAYCUMA BELEDİYESİ’NE MODERN İTFAİYE ARACI

 

DÜZLÜ ZAHİRE YILMAZLAR geniebanner2 caydilbanner

ALMANYA’DAN ÇAYCUMA BELEDİYESİ’NE MODERN İTFAİYE ARACI

– Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın girişimleri sonucu Belediye İtfaiyesine tam donanımlı dört araç kazandırıldı.

15 kişilik belediye heyetiyle Almanya’nın Lennestadt ilçe belediyesi ile yapan temaslarda bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Alman belediyecilik işleyişi, itfaiye ve diğer birimlerin işleyişinin incelenmesinin ardından Başkan Kantarcı’nın girişimleriyle Belediye İtfaiye parkına dört araç daha eklenecek. Araçların ilki gümrük işlemlerinin tamamlanmasıyla Belediye araç parkına katıldı. Diğer araçların da önümüzdeki günlerde geleceği kaydedildi. Konu hakkında açıklama yapan Başkan Kantarcı, “Kardeş Belediye Lennestadt’taki temaslarımız sırasında özellikle itfaiyecilik alanında ne kadar geride olduğumuzu gördük. Derhal harekete geçerek öncelikle donanım ve araç eksiğimizi gidermeye başladık. Doğalgaz şebekemizin hızla büyümesi itfaiye teşkilatının da buna ayak uydurması gerekiyor. İtfaiye araçlarımızın temini için olağanüstü gayret gösteren Lennestadt Uyum Meclisi Başkanı Nedim Kalembaşı’na yürekten teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Yine, başta Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rıfat Sarsık ve oda yönetimi olmak üzere, katkı sağlayan değerli hemşehrilerimize teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyorum.
Çaycuma Belediyesi geçen 8 aylık kısa dönem içinde ‘devrim’ niteliği taşıyan işlere imza atmıştır. Çaycuma’mızın çehresi de modern bir yerleşim olma yolunda hızla değişmektedir” dedi. Başkan Kantarcı, yeni itfaiye araçlarının Çaycuma’ya hayırlı olmasını sözlerine ekledi.

AW275723 AW275723

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN