• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 970
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677601

ALİ UZUN, MÜSİAD ZİYARETİNDE AK PARTİ’YE DESTEK İSTEDİ

22 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
667 defa okundu.
ALİ UZUN, MÜSİAD ZİYARETİNDE AK PARTİ’YE DESTEK İSTEDİ

ALİ UZUN, MÜSİAD ZİYARETİNDE AK PARTİ’YE DESTEK İSTEDİ

19. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun, MÜSİAD Zonguldak Şubesini ziyaret ederek, MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşüp 1 Kasım seçimleri için AK Parti’ye destek istedi.
MÜSİAD Zonguldak Şubesi’ni ziyaret eden 19. Dönem Milletvekili Ali Uzun ve Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, seçim sürecini ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
AK Parti’nin tek başına iktidar olduğu dönemde büyük atılımlar gerçekleştirildiğini söyleyen Ali Uzun, “Türkiye’nin her şeyden önce istikrara ihtiyacı var. Ak Parti’nin tek başına iktidarken yaptıklarını herkes gördü. Hayali bile edilemeyen projeler gerçekleşti, gerçekleşiyor. Ülkemizin geleceği ve huzuru için Ak Parti’nin tek başına iktidarı gerekiyor. Topa fazla girmediğim yönündeki eleştiriler gelmişti. Benden ilk defa bu seçimlerde Ak Parti’den destek istendi. Ben de elimden geldiği kadar eşimi, dostumu ziyaret ederek bu gerçekleri anlatmaya çalışıyorum. Ülkemiz ve kentimiz için 1 Kasım seçimlerinin hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, “19. Dönem Milletvekili Ali Uzun 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye destek bağlamında bugün MÜSİAD şubemizi ziyaret etmişlerdir. Bu vesile ile sayın vekilimize, ticaret, iş dünyası, şehrimiz ve ülkenin geleceğinin ancak güçlü bir hükümetle olabileceğine dair beklentimizi beyan etmiş olduk” dedi.

YILMAZLAR EKMEK REKLAMI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN