• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 548
  • Dünkü Görüntülenme: 808
  • Toplam Görüntülenme: 4526715

ALAPLI’DA LUNEPARK GENÇLERİN EĞLENCESİ OLDU

4 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
576 defa okundu.
ALAPLI’DA LUNEPARK GENÇLERİN EĞLENCESİ OLDU

ALAPLI’DA LUNEPARK GENÇLERİN EĞLENCESİ OLDU

– Alaplı’da alternatifi olmayan luna parkın, Karşıyaka Terminalin yanında konmasıyle, çocuklar için büyük sevinç oluşturdu.
Özellikle yağmurlu günlerin ardından hava sıcaklıklarının artması ile birlikte çocuklar, ailelerine ısrar ederek luna parka gitmek istiyor. Alaplı’ya kurulan az sayıda Lunapark içerisinde oyun aletleri ile , akşamları adeta tıklım tıklım doluyor. Sadece çocuklar değil, yetişkin insanlarda çocukları ile birlikte korkutucu oyuncaklar binmek için birbirleriyle yarışıyor.
Kamikaze, kondol, çarpışan araba, balerin gibi oyun aletlerinin bulunduğu alanda, çocuklar ve yetişkinler cesaret örneği sergiliyor. Babasına ısrar ederek luna parka geldiğini ifade eden 10 yaşındaki Büşra tekin, televizyonlarda gördüğü lunaparkları Alaplı’da da görmekten büyük sevinç yaşadığını söyledi.
12 yaşındaki İsmail Bayram, “Babam ve annemle buraya oyun oynamaya geldik. Ben her gün gelmek istiyorum fakat babam getirmiyor. Sadece hafta sonları gelebiliyoruz. En çok çarpışan araba ve dönme dolaba binmeyi seviyorum” dedi.
Çocukları ile beraber lunaparka geldiğini ifade eden Baba Süleyman yavuz ise, çocukları üzmemek için mecburen onlara eşlik ettiğini söyledi. Süleyman Yavuz, “Çocuklar çok ısrar ediyorlar bende onları kıramıyorum. Onlarla birlikte bende buraya gelerek oyuncaklara biniyorum. Bende bir çocuk gibi çarpışan arabaya biniyorum. Hoşuma gitmiyor da değil. Maalesef vaktimiz olmadığı için fazla gelemiyoruz. Sadece hafta sonları bir gün gelebiliyoruz” diye konuştu.

11774493_10152992808322304_388772960_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN