• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Alaplı Ülkü Ocaklarında bayrak değişimi…

15 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
486 defa okundu.
Alaplı Ülkü Ocaklarında bayrak değişimi…

Ülkü Ocakları Alaplı İlçe Başkanlığı görevini yaklaşık 2 yıldır üstlenen Hasan Eren görevini yine yönetiminde bulunan Deniz Yaman’a devretti.

Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanı Recep Yavuz’un katıldığı devir teslim töreninde şunları ifade etti, “Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi her zaman bir adım daha davanın ileri taşınması adına yapılmaktadır. Bu gün bu toplantı ve bu kalabalık Ülkücü Hareketin toyudur.Biz çok iyi farkındayız ki Ülkücü harekete her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır. Bu çerçevede inançlı, imanlı, yüreği vatan sevdası ile çarpan gençler yetiştirmeye her zamankinden daha çok çalışacağız. Bu zamana kadar görevini hakkıyla yerine getiren Hasan reisimizden Allah razı olsun emekleri çoktur. Bu bir son değildir, aksine şuanda sorumlulukları daha da artmıştır. Görevi devralan Deniz Yaman reisimizde sancağı en iyi şekilde taşıyacağından kuşkumuz yoktur. Kendisinin Allah  yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Hasan Eren ise yaptığı açıklamada, “ Yaklaşık bir buçuk yıldır ilçe ocak başkanlığı yapıyorum. Teşkilatın en alt kademelerinden geldim,  görev ne zaman verilirse alınır dedik. Bu zaman içinde kalbini kırdıklarımız olduysa hatalarımız olduysa hakkımız varsa helal olsun sizlerden hakkınızı helal edin.Şu anda çok gururluyum deniz başkan küçüklüğümüzden beri beraber büyüdüğümüz bir kişi. Kendisi ne zaman çağırırsa emrinde olduğumuz bilinmeli. Görev sürecimizce Ülkü Ocakları’nı siyasi bir basamak olarak kullanmak isteyenlere fırsat vermedik. MHP Serhat başkanımıza bu konuda destek olduğu için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Alaplı Ülkü Ocakları yeni başkanı olan Deniz Eren ise konuşmasında, “ Allahın izniyle Reislerim bana laik gördüğü görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. İlköğretim teşkilatlarından beri Hasan Reis ile birlikteydik. Geçen dönemde 2 seneye yakın birlikte çalıştık, çok şeyler öğrendim, tecrübelerinden yararlandım Allah ondan razı olsun. Beni bu göreve laik gören Recep Reisimden Hasan Reisimden Allah razı olsun” diyerek sözlerini noktaladı. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN