• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1094
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685297

Alaplı TSO Üyelerini İftarda Buluşturdu

1 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
491 defa okundu.
Alaplı TSO Üyelerini İftarda Buluşturdu

ALAPLI TSO ÜYELERİNİ İFTARDA BULUŞTURDU

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyelerini düzenlediği iftar davetinde bir araya getirdi.

Alaplı TSO tarafından dün akşam Yılmazlar Düğün Salonu’nda iftar yemeği düzenlendi. Davete  Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker, Oda ve dernek başkanları, İl genel ve belediye meclis üyeleri, Alaplı TSO üyeleri, iş adamları ve esnaflar katıldı.
İftar programında konuşan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, ilçede yaptığı çalışmalardan dolayı Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e teşekkür etti.
Ocak, “ Öncelikle Alaplı’da yaptığı çalışmalarından ötürü Belediye Başkanımız Nuri Tekin’i tebrik ediyor ve çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz. Alaplı’da güzel işler yapılması adına hepimiz elimizi taşın altına koyacağız ve gerek belediye başkanımız, gerekse milletvekilimiz kol kola Ankara’da önemli çalışmalar yapacaklar. İnşallah değerli Belediye Başkanım ve Milletvekilim kol kola vererek Alaplı’yı hak ettiği yere taşıyacaklarına Alaplı’nın bu zamana kadar kırılamayan kabuğunu kırarak bundan sonraki zamanda da TSO ve diğer sivil toplum kuruluşları, belediye, milletvekilimiz ile birlikte hep beraber istişare ederek daha güzel hizmetler yapacağımızdan eminim. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor iyi akşamlar diliyorum” dedi.
Ocak’ın konuşmasının ardından iftar programı Alaplı Müftüsü Mehmet Bektaş’ın yemek duası ile sona erdi.

12 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN