• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 18
  • Dünkü Görüntülenme: 306
  • Toplam Görüntülenme: 4743349

ALAPLI MUHTARLAR DERNEĞİ KONGRESİ

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
652 defa okundu.
ALAPLI MUHTARLAR DERNEĞİ KONGRESİ

ALAPLI MUHTARLAR DERNEĞİ KONGRESİ

Alaplı Muhtarlar Derneği 9. Olağan Genel Kurulunda başkanlığa mevcut başkan Ahmet Uysal yeniden seçildi.
Alaplı Belediyesi Kültür salonunda yapılan genel kurula, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Düzce Akçakoca Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Açat, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, Şoförler Odası Başkanı Kemal Çam, Kızılay Derneği Başkanı Hayri Yiğit, Kent Konseyi Başkanı İsmail Korkut ve muhtarlar katıldı.
Kongrede konuşan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, yönetime başarılar dilediğini ifade ederek, “Alaplı Belediyesi olarak mahalle muhtarlarımızla köy muhtarlarımızı her zaman bir gördük. Belediyenin tüm imkanlarını elimizden geldiği kadarıyla köylerimize sunmaya çalıştık. Alaplı tüm nüfusuyla birlikte birdir. Belediye tüm imkanları köylerimiz sunmaya devam edeceğiz.” dedi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’da, Ankara da yaşanan bombalı saldırıyı şiddetle ve nefretle kınadığını söyledi. Hükumet olarak son terörist teslim oluncaya kadar ya da silahını bırakıncaya kadar mücadeleye devam edeceklerini anlatan Çaturoğlu, “Terör nereden gelirse gelsin, terörist kim olursa olsun terör bir insanlık suçudur ve asla kabul edilemez. Bundan dolayı Ankara’daki bombalı saldırıyı yapanları arkasında kim olursa olsun, kim yapmış olursa olsun şiddetle ve nefretle kınıyorum. Orada kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlarına sabırlar ve yaralılara acil şifalar diliyorum. Ulusumuzun başı sağ olsun. Ama 5 bin yıllık tarihi içerisinde 16 büyük imparatorluk kurmuş halen Türkiye Cumhuriyetini yaşatmakta olan Türk milleti inşallah bugün ki badirelerinde üstesinden gelerek birlik beraberlik içerisinde aşacak ve tarihte o şanlı yeri tekrar alacaktır” diye konuştu.
Konuşmaların ardından tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Ahmet Uysal güven tazeledi.

171

 

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN