• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 496
  • Dünkü Görüntülenme: 3736
  • Toplam Görüntülenme: 4043813

AKP’li 3 vekilin Zonguldak’a hizmet karnesi!.

6 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
746 defa okundu.
AKP’li 3 vekilin Zonguldak’a hizmet karnesi!.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan AKP ve CHP Zonguldak Milletvekillerinin TBMM çatısı altında yaptıkları çalışmaları içeren bir istatistik yayınladı. İstatistikte AKP’li vekillerin hiç çalışmadığı, CHP’li vekillerin ise çalışmalarının bir hayli çok olduğunu rakamlarla ifade etti.

CHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar, sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan AK Parti ve CHP milletvekillerinin TBMM’de Yasama faaliyeti kapsamında yaptıkları çalışmaları değerlendirdi. AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in 3 adet komisyon konuşması bulunurken, genel kurul konuşmasının 2 olduğu, araştırma, yazılı soru önergesi ve kanun teklifinin de bulunmadığı istatistikte yer aldı. Yine Ak Parti Zonguldak Milletvekili olan Hamdi Uçar’ın sadece 3 adet genel kurul konuşması olduğu ve komisyon, araştırma önergesi, yazılı soru önergesi ile kanun teklifinin de istatistikte olmadığı görüldü. Son olarak Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun ise Komisyon ile Genel Kurul konuşmasının 7’şer adet olduğu görülürken, araştırma, yazılı soru önergesi ve kanun teklifi de istatistikte yer almadı.

Öte yandan CHP’li vekillerin TBMM’de yaptığı çalışmalar göz doldurdu. Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz yaptıkları çalışmalarla istatistikte adeta arı gibi çalıştıkları görüldü. (Haber Merkezi) 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN