• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 362
  • Dünkü Görüntülenme: 1216
  • Toplam Görüntülenme: 4470073

AKP 2. Sıra Adayı Çaycuma’da…

20 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
579 defa okundu.
AKP 2. Sıra Adayı Çaycuma’da…

AKP 2. SIRA ADAYI ÇAYCUMA’DA…

Adalet Kalkınma Partisi ( Ak Parti) Zonguldak 2. Sıra Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu Çaycuma İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Çaturoğlu’yu Çaycuma parti binasında, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Ak Parti Çaycuma eski ilçe başkanları, Bayram Berber, Bünyamin Bostancı, Av. Vedat Emeksiz, Perşembe Belde Başkanı Adem İnam, il genel meclis üyeleri, Ak Parti Çaycuma Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve parti yöneticileri katıldı.

Çolakoğlu, nasip oldu tekrar yollara düştük. Ak parti kuruduğu günden bu yana birçok sloganla yola çıktı. Durmak yok yola devam dedik. Yeter söz milletin dedik. İşimiz hizmet gücümüz millet sloganlarıyla hep yola çıktık. Ak parti bu süreçte bu sözlerini yerine getirdi. Türkiye’de 12yıldır yaptığımız hizmetler artık bütün halkımız tarafından görülmektedir. Yollar tüneller bunlara örnektir. Bizler halkımıza hiçbir zaman yalan söylemedik. Bu yaptığımız hizmetleri yerine getirirken hiçbir zaman noterden tasdikli bir belge almadık. Halkımız bizlere her seçimde güvendi. Teşkilatlarımızla birlikte her zaman birlik beraberlik içerisinde çalıştık. İnşallah 7 Haziran dada ak parti sandıklardan çıkacaktır. Bizler 2023 yılına teşkilatlarımızla birlikte geleceğiz” diye konuştu.

Çaturoğlu, parti temsilcilerini selamlayarak, “Çaycuma teşkilatı ve Çaycuma halkı bize hiç yabancı değil, buradaki yönetici arkadaşların çoğuyla birlikte çalıştık. Bu partide emeği olan bütün arkadaşlarımı sağ olsunlar. Sezai karakuşun şiirinde bir kıta okudu. Daha önceki vekillerimi Zonguldak’a hizmet için ellerinden gelen çabayı göstermişlerdir. Bizler önce aday adayı idik. Sonra aday olduk. Allah nasip ederde milletvekili olduğumuz takdirde de yükümüzün de ağır olduğunun bilinci içerisindeyiz. Sadece Zonguldak ve çevre ilçeleri değil Çaycuma’nın da yükü omuzlarımızda olacak. Çaycuma’nın diğer ilçelerden hiçbir farkı yok. Bizim bir davamız var, bu dava bin 500 kilometrelik bir koşu değil tam bir maraton koşusu. Düştüğüm kalktığım günler oldu. Ama Allah nasip etti bugün karşınıza milletvekili adayı olarak çıktım. Genç arkadaşlarımı şunu tavsiye etmek istiyorum, asla sahip olduğunuz davadan vazgeçmeyin. Zonguldak’ın her şeyi var ama Zonguldak’ta moral yok, Zonguldak’ın hafızası yok, (gelen gidenlerde arasında devir teslim olmamış) ve Zonguldak’ta birlik beraberlik yok. Ama inşallah bizler en iyi şekilde Zonguldak’a hizmet edeceğiz. Zonguldak’a bu güne kadar hizmet veren milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Onların bırakmış oldukları bayrakları yere düşürmeden aldığımız noktadan en yükseğe taşımak için çalışacağız. Bu çalışmayı yaparken de en çok güç alacağımız teşkilatlarımız olacak” dedi.

Çaturoğlu konuşmasının ardından kurum ve kuruluşları ve hastaneyi ardından esnafları ziyaret etmek için partiden ayrıldı.

(Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN)

IMG_7452 IMG_7451

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN