• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1166
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685369

Akdemir’den Belediye İş Sendikasına Ziyaret

20 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
601 defa okundu.
Akdemir’den Belediye İş Sendikasına Ziyaret

AKDEMİR’DEN BELEDİYE İŞ SENDİKASINA ZİYARET

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ramazan Bayramı sebebiyle Belediye-İş Sendikası Zonguldak Şubesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
Belediye-İş Sendikası Zonguldak Şubesi’ne bayram ziyareti gerçekleştiren Başkan Akdemir’i, Belediye-İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan, Belediye-İş Sendikası Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek ve Belediye-İş Sendikası üyeleri karşıladı. Ziyarette konuşma yapan, Belediye-İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan, tüm Zonguldak halkının ve belediye çalışanları ile sendika üyelerinin bayramlarını kutlayarak, Başkan Akdemir’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Belediye-İş Sendikası Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek de, “Zonguldak Belediyemizin değerli yöneticileri, saygıdeğer meclis üyeleri ve değerli iş arkadaşlarımızın öncelikle bayramlarını kutluyorum. Bugün, bir Ramazan Bayramı vesilesi ile bir arada bulunuyoruz. Ailenin birer parçası olarak bizler ise bir aradayız. Bu bayramda sizlerle beraber olmanın mutluluğu içerisindeyim. Bu duygu ve düşüncelerle, Zonguldaklıların, emekçilerin ve tüm iş arkadaşlarımın Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.
Sendika üyeleri ile tek tek tokalaşan ve bayramlarını kutlayan Başkan Akdemir, “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz bayram ziyaretlerimizi bu yıl da yerine getirmeye çalışıyoruz. Biz, belediye çalışanlarımız ile beraber olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kendi iç huzurumuz çok önemliyse, iş huzuru da çok önemli. Tüm çalışanlarımıza aileleri ile birlikte nice mutlu, sağlıklı ve huzurlu bayramlar geçirmelerini diliyorum” şeklinde konuştu.

ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR BELEDİYE İŞ SENDİKASI ZONGULDAK ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ. (SERTAÇ ÖZDEMİR - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR BELEDİYE İŞ SENDİKASINI ZİYARET EDEREK İŞÇİLERİN BAYRAMLARINI KUTLADI. (SERTAÇ ÖZDEMİR - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN