• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 250
  • Dünkü Görüntülenme: 510
  • Toplam Görüntülenme: 4710857

Ak Parti’den Kaymakam Keçeli’ye Ziyaret

19 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
465 defa okundu.
Ak Parti’den Kaymakam Keçeli’ye Ziyaret

AK PARTİ’DEN KAYMAKAM KEÇELİ’YE ZİYARET

Ak Parti Çaycuma İlçe Teşkilatı yeni görev dağılımından sonra ziyaretini Kaymakam Serkan Keçeli’ye yaptı. Yönetim İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli’yi makamında ziyaret etti.

Genel Merkez tarafından AK Parti Çaycuma İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Çolakoğlu, Teşkilat Başkanı Yaşar Acıcı, Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı İlhan Gedik, Seçim İşleri Başkanı Cihan Gülşen, Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet Ali Başören, Tanıtım ve Medya Başkanı Halit Öztürk, Mali ve İdari İşler Başkanı Özlem Arslan, Dış İlişkiler Başkanı İhsan Seyrek, Halkla İlişkiler Başkanı Tuncer Topçu, Ekonomik İşler Başkanı Coşkun Sarıel, Sekreter Berna Yıldırım eşlik etti.

Çolakoğlu; “Çaycuma’mız için 24 saat yönetimimizle beraber bu görevin üstesinden geleceğiz”

İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ziyarette yaptığı konuşmasında yönetim kurulu arkadaşlarının ve kendisinin bu göreve talip olduklarını söyleyen dile getirerek, “Bizler sivil toplum kuruluşu kanadında Çaycuma’mıza hizmet yapmak için bir yola çıktık. Sizlerde devlet kanalında mülki amiri olarak, halkımıza hizmet etmek için ve ülkemize hizmet açısından bir görev yürütüyorsunuz. Birlik beraberlik içerisinde teşkilatlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla beraber inşallah bizler bu görevi sizinle beraber güzel bir şekilde yürüteceğimize inanıyorum. Sizlere bu konuda inancım sonsuzdur. Devletimizin biz her kademesinde teşkilat olarak bize ne görev düşüyorsa bizler bu görev için her zaman hazırız. Gerekiyorsa bölgemiz ve Çaycuma’mız için 24 saat yönetimimizle beraber bu görevin üstesinden geleceğiz. İlçemizde çok büyük sıkıntılar olmamasına rağmen yine de üstesinden gelebileceğimiz ufak tefek sorunlar var. Bunlardan biri Filyos projesi. Filyos projemiz inşallah en hızlı bir şekilde harekete geçer. Bu dönemde inşallah bu proje gerçekleşecek. Yine bununla beraber hastanemizde en kısa sürede faaliyete geçecektir. Sizlerin bu konuda desteğinizi biliyoruz. Desteğinizi her zaman arkamızda hissediyoruz. Eğitim öğretim anlamında ilçemiz belli bir seviyeye gelmiştir. Bu seviye sonuç itibariyle son nokta değildir. Bu seviyenin daha çok yükselmesi içinde bizlerde gayret edeceğiz. İnşallah bundan sonraki günlerde beraber daha güzel işlere imza atarız” diye konuştu.

Kaymakam Keçeli; “Hepimiz aynı gemideyiz. Gemimizin adı Çaycuma’dır”

Kaymakam Serkan Keçeli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti İlçe yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Keçeli konuşmasında, “Hepimiz aynı gemideyiz. Gemimizin adı Çaycuma’dır. Gemimizin ne kadar iyi bir yol almasını istiyorsak o yelkeni mümkün olduğunca daha fazla şişire bilecek büyüklükte bir yelken oluşturmamız lazım. Biz kaymakamlık olarak ve devletin kurumları olarak yelkeni zaten tamamen ortasındayız. Ama siyasetimiz, sivil toplum kuruluşlarımız hatta vatandaşlarımız teker teker bu yelkeni ne kadar büyütebilirsek Çaycuma gemisi o kadar hızlı yok alacaktır. Mükemmele ulaşmakta ve mükemmellikte sınır olmadığı için hala bazı şeylere çok ihtiyacımız var. Değişik alanlarda çok ihtiyacımız var. Bunu da inşallah omuz omuza, el ele, sırt sırta vererek hep beraber Çaycuma’mızı bulunduğu yerden ne kadar öteye götüre bilirsek bunun gayreti içerisinde olacağız. Uyum içerisinde çalışacağımızdan da şüphem yok” dedi.
Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

(Haber-Foto-Kamera: Anıl TAŞKIRAN)

32

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN