• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1124
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685327

AK PARTİDE BAYRAMLAŞMA

27 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
621 defa okundu.
AK PARTİDE BAYRAMLAŞMA

AK PARTİDE BAYRAMLAŞMA

AK Parti Zonguldak İl teşkilatında bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, parti binasında teşkilat mensupları ile buluştu.
Parti binasında gerçekleştirilen programda konuşan AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, “Bayramlar insanların, kardeşliklerinin, dostluklarının pekiştiği günlerdir. Bu günler dargınlıkların, kırgınlıkların olmadığı günlerdir. Hep beraber birlik, beraberlik içerisinde hareket edeceğimiz günlerdir. Bu vesile ile hepinizin kurban bayramını canı gönülden kutluyorum. Hac görevini yapan Müslüman kardeşlerimiz üzücü bir kaza geçirdiler ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Sınırda nöbet tutan polislerimize, askerlerimize Allah kolaylık versin onlarında bayramlarını kutluyorum” dedi.
Ardından konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, “ 1 Kasım seçimlerine yürürken teşkilatımızı bu kadar coşkuyla görmek artık Zonguldak’ta bir şeylerin değişeceği anlamına geldiğini düşünüyorum. Zonguldak 13 yıllık Ak Parti hükumeti ve iktidarlığı döneminde birçok hizmetlerden yararlandı. İnşallah Zonguldaklı seçmenlerimizin teveccühü ve taktirleri ile 1 Kasımda sandıkta Zonguldak ve Ak Parti yine kazanıp hizmet yolu sizlerle birlikte devam etmiş olacak. 7 Hazirandan sonra ülkede neler yaşandığını, 1 Kasımdan sonrada Türkiyeyi ne gibi tehditlerin beklediğini hep beraber paylaşarak vatandaşlarımızdan destek isteyeceğiz. Vatandaşlarımızın takdiri eğer Ak Parti yönünde olursa Türkiye 13-14 yıldır nasıl istikrarlı yürüyorsa 1 Kasımdan sonrada aynı istikrarla devam edecektir” şeklinde konuştu
Başbakan Ahmet Davutoğlunun seçim beyannamesinin açıklanmasının ardından iyi bir rüzgar yakaladıklarını ifade eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, “Allah kestiğimiz kurbanları kabul etsin kesemeyenlere de nasip etsin. 7 Haziran seçimlerinde küçük bir duraksama yaşadık ama Sayın Başbakanımızın açıkladığı seçim beyannamesinin ardından iyi bir rüzgar yakaladık. Bu rüzgarın rahatlıkla bizi iktidara götüreceğine inanıyorum” dedi.
7 Hazirandan sonra aradan geçen zaman içerisinde Türkiye’de nelerin olup bittiğini, nelerin ters gittiğini hep beraber gördüklerini ifade eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, şunları söyledi: “İki tane algıyı çok iyi yönetmeliyiz. Bunlardan bir tanesi biliyorsunuz biz PKK ile masaya terör hadiseleri bitecek, silahları masaya bırakacak diye oturduk. Bir süreci yönetmeye çalıştık. Ancak, 6 Hazirandan sonra PKK ve uzantısı HDP strateji değiştirdi şiddete tekrar müracaat etti. Durup dururken askerimize, polisimize devlet güvencesindeki vatandaşlarımıza saldırmaya başladılar. Devletinde bir yere kadar sabrı var. Terör örgütü ve uzantılarıyla mücadele etmeye başladık. Birinci algı budur. Ak Parti birinci parti olabilmek için terörü azdırdı gibi bir takım algı yaratmaya çalışıyorlar. Bunun kesinlikle böyle olmadığını bu sürecin bizzat PKK ve uzantısı olan HDP, bunların destekçileri medya olduğunu açık bir şekilde anlatmamız lazım. İkinci algı koalisyon kurulabilirdi ama Ak Parti koalisyon kurmadı algısıdır. Bunu ortaya atmaya çalışıyorlar. İki sebepten bunu yapıyorlar birincisi MHP demiş ki 4 tane şartım var bunları kabul ederseniz ben sizinle koalisyon kurarım bu külliyen yalandır. MHP Genel Başkanı daha seçim sonuçları net olarak açıklanmadan erken seçim dedi. Oysa MHP uzlaşmacı olsaydı vatandaşlarımızın yüzde doksanı Ak Parti- MHP koalisyonuna sıcak bakıyordu hükümette bugün kurulmuş olacaktı. Suçlu aranıyorsa MHP’dir, MHP Genel Başkanıdır, uzlaşmaz tavrıdır. İkinci algı CHP ile koalisyon kurulabilirdi kurulmadı algısı orada da maalesef biz bunu mecliste de müşade ettik. CHP her konuda HDP ile birlikte hareket ediyor. Birlikte parmak kaldırıyorlar onlara sahip çıkıyorlar. PKK ile mücadele ediyorsunuz CHP’den ses çıkıyor. Onlar için her şey mubah yeter ki Ak Parti gitsin isterse memleket PKK’ya teslim olsun. Bu algıyı da insanlarımız en iyi şekilde anlatmak lazım. İnşallah 1 Kasımda hep beraber çalışarak Ak Partiyi yeniden Türkiye’de tek başına iktidar yapacağız. Zaten bu ülkenin koalisyonları kaldıracak gücü yok. Hacda kaybettiğimiz değerli hacılarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. İslam dünyasının başı sağolsun diyorum. Hac organizasyonunu bir ülkeye bırakmamak lazım diye düşünüyorum. Bunu ülkeler üstü bir islam konfederasyonunun yürütmesi lazım çünkü bu iş doğru yürümüyor. Binlerce hacımız tünellerde orada bur da dünyanın gözü önünde telef oldu gitti. Allah hepsinin taksiratını af etsin.”
Ardından konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar ise “Tüm Müslüman aleminin mübarek kurban bayramını kutluyorum. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın, buna ihtiyacımız var. Hacılarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Terör nedeniyle kaybettiğimiz şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. İnşallah bu olaylar son bulur, ülkemize, dünyaya barış ve huzur gelir. Sadece ülkemizin değil dünyanın da birçok bölgesinde gözler Türkiye’ye çevrilmiş durumda Ak Partiye ihtiyaç var. İnşallah, Alaplı’dan Devrek’e kadar ciddi bir mücadele gerçekleştireceğiz. Son seçimden sonra hepimiz tecrübe sahibi olduk. Hepimiz vatandaşın vermiş olduğu mesajı aldık. Bununla ilgili gerekli çalışmaları gerçekleştireceğiz. Yoğun bir çalışma başlattık. Rabbim kesmiş olduğunuz kurbanları kabul etsin. İnşallah 1 Kasımda zafer partimizin olacak. Partimiz inşallah hem ülkemizde hem de Zonguldak’ta açık ara birinci olacak. Tek başına iktidara gelip kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.
Kurban Bayramının acıların ve olumsuzlukların düzelmesine vesile olmasını isteyen AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak, “Bu bayram tüm acıların, olumsuzlukların, düzelmesine, tamir olmasına, ülkemizde, birliğin, dirliğin, düzenin ve istikrarın yeniden sağlanmasına vesile olmasını diliyorum. Hepinizin kurban bayramını canı yürekten kutluyorum. Allah hepimiz için hayırlısını vesile etsin diyorum” dedi.
Programda son olarak konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Aytekin Celal Kazancı, “13 yıllık Ak Partinin kutlu yürüyüşü 7 Haziran seçimlerinde intikaya uğramıştır. Biz bunu bir ara dönem olarak kabul ediyoruz. 7 Hazirandan bu zamana kadar olan süreçte hem Türkiye, hem Ak Parti teşkilatları, hem de bu milletin bağrından kopmuş kardeşlerimiz Ak Partinin intikaya uğramış ara rejim dönemini çok iyi değerlendirip, tahlil ettiklerini biliyoruz. İnşallah biz bu dönem içerisinde Ak Parti camiası olarak bütün seferberlik ilan etmiş durumdayız. Bu davadan teskere almış tüm arkadaşlarımızın 1 Kasım seçimlerine kadar olan süreçte izinlerini kaldırdık, teskerelerini iptal ettik hepsini bu dava için arazide mücadele etmeleri için çağırıyoruz dedi.

171

 

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN