• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 504
  • Dünkü Görüntülenme: 6188
  • Toplam Görüntülenme: 4411915

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ÖZBAKIR: – “ŞEHRİMİZE HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
513 defa okundu.
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ÖZBAKIR:  – “ŞEHRİMİZE HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

ÖZBAKIR; KGD’DE KONUŞTU:

– AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ÖZBAKIR:
– “ŞEHRİMİZE HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, 1 Kasım seçimleri öncesinde Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti.
AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Eski Milletvekili Ali Uzun ve AK Partili yöneticilerin de bulunduğu kahvaltılı programda gazeteciler AK Parti heyetini ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, “KGD olarak sizleri ağırlamaktan onur duyduk. Öncelikle 1 Kasım seçimleri vatanımıza, milletimize, Zonguldak’a hayırlar getirsin. Seçime kısa bir süre kaldı. Bizim en büyük temennimiz Zonguldak’ın daha büyük hizmet alabilecek şekilde sonuç çıkmasıdır. Bu anlamda süreç gayet güzel gidiyor. Projeler ortaya konulmaya çalışılıyor. Bu anlamda güzel bir aşama kat ettiğinizi düşünüyorum. Öncelikle tüm milletvekili adaylarımıza tüm partilerimize başarılar diliyorum. Zonguldak’ın, ülkemizin kazanmasını temenni ediyorum. Umarım bu birliktelik seçim sonuna kadar devam eder. Seçim sonrası da Zonguldak adına mücadelemiz devam eder. Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak; bundan sora da seçilecek milletvekillerimize proje anlamında destek vermeye yön göstermeye devam edeceğiz. Malumunuz Mithatpaşa Tüneli iyi bir aşamaya geldi. Buna katkıda bulunan stklara ve gazetecilere teşekkür ediyorum. Bu hafta içinde ikinci makastan giriş yapılacak. Vekilimde biliyor. Havaalanı projesinde de sivil toplum kuruluşlarının talepleri var. Resmi devletin çıkarttığı bir araştırma raporu var. İnşallah seçim süreci güzel geçer” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hüseyin Özbakır ise “Nazik davetinizden dolayı teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz biz aday adayı olduk. Yola çıktık. Çıkmamızın tek sebebi vardı. Kendimizi değil şehrimizi düşünmekti. Zonguldak’ta yapılması gereken işler sıkıntılar var. Bunların bir kısmını hiç olmazsa halledebilirsek diye yola çıktık. Başka bir amacımız yok. Sizler gazetecisiniz. Toplumu yönlendiriyorsunuz. Lütfen bunu bu şekilde belirtin. Bizim hiçbir beklentimiz yok. Biz 7 Haziran seçimleri sonrasını da yaşıyoruz. 6.5 aydır sahadayız. 7 Haziran öncesi ile 7 Haziran sonrası halkımızın nabzını tutuyoruz. Halkımızın davranışı değişti. Güzel bir rüzgar yakaladık. İnşallah 1 Kasım’da tek başımıza iktidarız. Bu açıkça gözüküyor. AK Parti hükümeti tek başına iktidara geldiğinde herşey rayına oturacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN