• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743339

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI AYTEKİN KAZANCI;  – “VATANDAŞLARIMIZIN HAYVANCILIK VE TARIMA ÖZEN GÖSTERMESİ GEREKİYOR”

24 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
724 defa okundu.
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI AYTEKİN KAZANCI;   – “VATANDAŞLARIMIZIN HAYVANCILIK VE TARIMA ÖZEN GÖSTERMESİ GEREKİYOR”

 

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI AYTEKİN KAZANCI;

– “VATANDAŞLARIMIZIN HAYVANCILIK VE TARIMA ÖZEN GÖSTERMESİ GEREKİYOR”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Aytekin Kazancı seçim gezileri kapsamında bugün bir dizi ziyaretlerde bulundu.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Aytekin Kazancı beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve partililerle birlikte çeşitli ziyaretlerde bulundu. AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Aytekin Kazancı ve beraberindekiler ilk olarak Zonguldak Ziraat Odası Başkanı Hasan Kabarık’ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Ziraat Odası Başkanı Hasan Kabarık, “Buraya gelmeniz beni gerçekten çok mutlu etti. Siyaset bir hizmet yarışıdır. Sizlerin de bu yola çıkmanız ilimiz için güzel bir şey Zonguldak’ta aktif çalışan siyasetçilerimize çok ihtiyacımız var. 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Sizlere çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonra da çalışmalar böyle devam eder. Nihayetinde bu il bizim bu ülke bizim ne olursa olsun hepimiz hizmet için bu yoldayız” şeklinde konuştu.
1 Kasımda yapılacak genel seçimleri için gezileri sürdürdüklerini ifade eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Aytekin Kazancı “Seçim gezileri kapsamın da bugün Merkezde gezilerimize devam ediyoruz. Başkanımızın da söylediği gibi hem sıkıntıları dinlemek hem de 1 Kasımda yapılacak genel seçimlerde AK Partinin tek başına iktidara gelmesiyle beraber onlarla ilgili yapacağımız projelerde ne gibi katkılar verebiliriz onunla ilgili görüş alış verişinde bulunmak için buradayız. Sıcak ortamda bizleri ağırladığı için başkanımıza teşekkür ediyorum. AK Parti iktidarı 13 yıldır çiftçilerimize hayvancılık yapan esnaflarımıza çok büyük teşvikler ve katkılar sağlayarak yapılan projelere her zaman destek verdi. İnşallah önümüzdeki süreçte bu destekler devam edecektir. 1 Kasım seçimleriyle ilgili seçim beyannamemizin içinde yine çiftçilerimizle ilgili vaatlerimiz var. Bunlardan kısacası gübre ile yemde yüzde 18’lik KDV’nin kalkması önümüzdeki süreçte inşallah iktidar olduğumuzda hayata geçireceğimiz projelerden bir tanesidir. Başkanımızın söylediği gibi insanları yerinde tutabilmek önemlidir. Kentlerin göç etmesini önleyebilmekte önemlidir. Vatandaşlarımızın hayvancılık ve tarıma özen göstermesi gerekiyor ki bölgelerinde dursunlar. Bakanlığımızın bu konuda teşvikleri var. Bunları iyi değerlendirip vatandaşlarımızı kendi bölgelerinde boş kalan arazileri bir şekilde üretime katmaları gerekiyor. Ben tekrar başkanımızı bizleri burada ağırladığı için teşekkür ediyorum. Sorunları biliyoruz. Önümüzdeki süreçte iktidar olduğumuzda bu problemleri geçmişte nasıl giderilmesi için gayret gösterdiysek bu gayreti tekrar göstereceğiz” dedi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Aytekin Kazancı ve beraberindekiler ardından Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ercan Şehri’yi ziyaret ederek 1 Kasım seçimleri için destek istedi.

DÜZLÜ ZAHİRE YENİ BANNER

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN