• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1228
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685431

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI AKIN KAYMAK;

11 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
692 defa okundu.
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI AKIN KAYMAK;

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI AKIN KAYMAK;

– “HALKIMIZ OYNANAN OYUNLAR GÖRÜYOR”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak seçim gezileri kapsamında bugün bir dizi ziyaretlerde bulundu.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve partililerle birlikte seçim gezileri kapsamında Zonguldak giysi pazarını ziyaret etti. Giysi pazarında esnaflarla bir araya gelen Kaymak esnafın sorunlarını dinledi. Tek tek esnafla tokalaşan Kaymak, 1 Kasımda yapılacak genel seçimlerde destek istedi. Ülkenin üzerinde oynan oyunlar olduğunu ifade eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak “Malumunuz 1 Kasım tarihinde yapılacak genel seçimler var. Ülke üzerinde oynanan oyunlar var. Vatandaşlarımız bu oyunları görüyor biliyor. Vatandaşlarımız 1 Kasımda bu çirkin oyunları milletimiz sandıkta bozacak ve AK Partiyi tek başına iktidar olacaktır” dedi.
“TERÖRLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK”
Ankara’da meydana gelen patlama hakkında da açıklamalarda bulunan AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak, “Yaşanan olayı üzüntüyle karşılıyorum. Orada hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bu canice bir katliamdır. Ancak bazı güçler Türkiye’de bir kaos ortamı yaratmak istiyorlar seçim sürecinde olduğumuz şu günlerde seçimi tehdit eden bazı eylemelere girişiyorlar. Bu eylem bizi fevkalade üzmüştür. Ancak milletimiz ve vatandaşlarımız şunu bilmedirler ki şuan ki seçim hükumetimizde olsa gerekli tedbirler alınacaktır. 1 Kasımda vatandaşlarımız huzur ve güven içinde sandıklara gideceklerdir. Ben bu eylemi şiddetle ve nefretle kınıyorum ve bir daha gerçekleşmemesi için hükumetimizin gerekli tedbirleri alacağını halkımızın bilmesini istiyorum. İnşallah bu tür olaylar bir daha hiç yaşanmamak üzere kapanacaktır diye ümit ediyorum. Bizim terörle mücadelemiz sonuna kadar devam edecek tekrar hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak ve beraberindekiler ardından Bahçeli Evler mahallesinde kapı kapı dolaşarak vatandaşlardan 1 Kasım’da yapılacak genel seçimde destek istedi.

GENİA BİLGİSAYAR REKLAMI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN