• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1482
  • Dünkü Görüntülenme: 450
  • Toplam Görüntülenme: 4535043

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

25 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
568 defa okundu.
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

AK Partili Aday Dr. Hasan Özgür Özen, kendi kitabı olan “Kurani Mucize Kelimeler” isimli Kuran mealini Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’a Zonguldak’ta takdim etti.
Genel Seçim çalışmaları kapsamında Zonguldak’ta birtakım temaslarda bulunan Çiğdem Karaaslan’a, Dr. Özen’in kendi hazırladığı Kuran mealini takdimi sırasında Karaaslan şaşkınlığını gizleyemedi. 2246 sayfalık sözlük formatında hazırlanan Kuran mealinin çok önemli bir çalışma olduğunu belirten Karaaslan, ilk defa sözlük formatında bir Kuran meali hazırlanması ve, bu eserin hayata geçirilmesi adına yaptığı çalışmalarından dolayı aynı zamanda TBMM Strateji Bürosu Sorumluluğu görevini de yürüten AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Dr. Hasan Özgür Özen’i tebrik etti.
Karaaslan’a Zonguldak temaslarında AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Milletvekili Adayları Özcan Ulupınar, Akın Kaymak, Aytekin Kazancı, İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Dr. Hasan Özgür Özen, Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman ve diğer partililer eşlik etti.

171

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN