• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4660
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329671

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN: – “O TERÖRİST DEDİĞİMİZ ÇOCUKLAR O BÖLGE İNSANININ ÇOCUKLARIDIR AMA MAALESEF TÜRKİYE’NİN İYİLİĞİNİ İSTEMEYEN BİR TAKIM DIŞ GÜÇLERİN MAŞASIDIRLAR”

25 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
488 defa okundu.
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN:   – “O TERÖRİST DEDİĞİMİZ ÇOCUKLAR O BÖLGE İNSANININ ÇOCUKLARIDIR AMA MAALESEF TÜRKİYE’NİN İYİLİĞİNİ İSTEMEYEN BİR TAKIM DIŞ GÜÇLERİN MAŞASIDIRLAR”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN:

– “O TERÖRİST DEDİĞİMİZ ÇOCUKLAR O BÖLGE İNSANININ ÇOCUKLARIDIR AMA MAALESEF TÜRKİYE’NİN İYİLİĞİNİ İSTEMEYEN BİR TAKIM DIŞ GÜÇLERİN MAŞASIDIRLAR”
– “TERÖR ÖRGÜTÜ PUSLU HAVAYI DEĞERLENDİRELİM DİYE EYLEMLERİNE YENİDEN BAŞLADI”

( AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Adayı Mehmet Ali Şahin, “Terörist dediğimiz çocuklar o bölge insanının çocuklarıdır ama maalesef Türkiye’nin iyiliğini istemeyen bir takım dış güçlerin maşasıdırlar. Ama biz devletimizin birliğini, beraberliğini, bütünlüğünü korumak zorundayız” dedi.
Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılan Mehmet Ali Şahin, Türkiye’nin etrafı ateş çemberi içerisindeki bir coğrafyada olduğunu söyleyerek, “Siyasi belirsizlik çıkınca AK Parti tek başına iktidarı kaybedince terör örgütü puslu havayı değerlendirelim diye eylemlerine yeniden başladı. Bir takım Kobani benzeri tampon bölgeler düşüncesini hayata geçirmek ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin etkisinin olmadığı sadece kendilerinin orada faaliyette bulunabileceği bölgeler ihtisas etmek amacındaydılar. İstifa etmiş bir hükümet iş başında istifa etmiş başbakan görev başında ve daha önceki tek başına hükümet dönemindeki gibi bir dirayet gösterdi. Mademki terör örgütü böylesine bir saldırıya geçti, sadece tek terör örgütü değil, IŞİD de, aşırı sol terör örgütleri de bu işin içerisinde. Hepsi Türkiye’ye karşı saldırıya geçince kendisi her türlü riski alarak bunlarla en şiddetli ve kesin bir mücadele talimatı verdi. Bunu her başbakan her istifa etmiş hükümet göze alamaz. Ahmet Davutoğlu bu cesareti gösterdi. Genelkurmay yazılı talimat istemiştir, sözlü talimat yeterli halbuki. Bir sorumluluk olursa kendileri bir sorun yaşamasın diye kendilerince haklı olabilirler. Başbakanımız yazılı talimatı da vermiştir. Bu terör örgütünün üzerine gidilecek en şiddetli şekilde bunların amaçlarına ulaşması engellenecektir” dedi.

“O TERÖRİST DEDİĞİMİZ ÇOCUKLAR O BÖLGE İNSANININ ÇOCUKLARIDIR, DIŞ GÜÇLERİN MAŞASIDIR”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, güvenlik güçleri tarafından terör örgütüne çok büyük zarar verildiğini de ifade ederek, “Basına da yansıdı, terör örgütünün ele başlarından Karayılan gençlik yapılanmalarının çöktüğünü söylüyor, silah depolarının vurulduğunu söylüyor. Cizre’de sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Mahallelere hendekler kazıyorlar, evler tek tek arandı teröristler tespit edilip tutuklandı. Tunceli’nin bazı ilçelerinde teröristler dağlarda, sivil insanların girmemesi için belli noktadan ablukaya alınıyor ki teröristler yakalansın ve tespit edilsin diye. Bakın son birkaç haftada bini aşkın terörist teslim oldu. Güvenlik güçlerimiz çok ciddi bir başarı elde ettiler. Keşke Türkiye bunları yaşamasaydı. Ama o terörist dediğimiz çocuklar o bölge insanının çocuklarıdır ama maalesef Türkiye’nin iyiliğini istemeyen bir takım dış güçlerin maşasıdırlar. Ama biz devletimizin birliğini beraberliğini, bütünlüğünü korumak zorundayız. Bu kritik dönemde hükümet boşluğunun olması gerektiği düşünülen dönemde bir hükümet boşluğu meydana getirilmemiştir AK Parti ve Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu tarafından” dedi.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN