• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1148
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685351

AK PARTİ ADAYLARINDAN BAYRAM ZİYARETLERİ

28 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
628 defa okundu.
AK PARTİ ADAYLARINDAN BAYRAM ZİYARETLERİ

AK PARTİ ADAYLARINDAN BAYRAM ZİYARETLERİ

AK Parti Bartın Milletvekili ve 1. sıra milletvekili adayı Yılmaz Tunç, 2. sıra milletvekili adayı Ahmet Bensiz ile birlikte Kurban Bayramı’nda Bartın, Ulus, Amasra ve Kurucaşile, Abdipaşa, Kozcağız, Hasankadı’da yoğun mesai yaptı.
AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav ve teşlilat mensuplarının da yer aldığı ziyaretlerde vatandaşlarla bayramlaşan Milletvekili Tunç, köy sakinlerinin Kurban Bayramlarını kutladı. Ziyaretlerinde 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimlerde destek de isteyen Milletvekili Tunç, “1 Kasım’da yeniden tek başına iktidar olarak kaldığımız yerden 2023 hedeflerine yürümeye devam edeceğiz” dedi.
Milletvekili Tunç, Milletvekili adayı Ahmet Bensiz ve İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Kurban Bayramında geleneksel haline gelen Geriş köyü Güreş müsabakasına da katıldı. Müsabakaları izleyerek kazanan güreşçileri kutlayan Milletvekili Tunç köy sakinlerini de tek tek dolaşarak bayramlarını tebrik etti. Milletvekili Tunç, Bartın 75. yıl Huzurevinde kalan yaşlıları da unutmadı. Huzurevini ziyaret eden milletvekili Tunç, huzur evinde kalan yaşlıların ellerini tek tek öperek bayramlaştı.
Ziyaretlerinin ardından değerlendirmede bulunan Milletvekili Tunç, “Kurban bayramı, barışın esenliğin, geçmişi idrak etmenin; yoksula, kimsesize, çaresize yakınlaşmanın bayramıdır. Sevinçlerin paylaşıldığı, gönüllerin coştuğu, kalplerin yumuşadığı, akraba ve komşuların ziyaret edildiği, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği, paylaşma ve dayanışmanın doruğa çıktığı bu bayram günlerinin dargınlıkların unutulmasına, insanlığın barışına, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canını feda etmiş şehitlerimizle, kahraman gazilerimizin emanetlerinin üzerinde, millet olarak huzurlu bir geleceğe vesile olmasını Allah’tan diliyorum” dedi.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN