• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1178
  • Dünkü Görüntülenme: 916
  • Toplam Görüntülenme: 4246375

90 Yaşındaki Dede Öyle Birşey Yaptı ki.!

8 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
657 defa okundu.
90 Yaşındaki Dede Öyle Birşey Yaptı ki.!

Kastamonu’da 90 yaşındaki vatandaşın etrafa rastgele ateş açtığı yönünde ihbarı değerlendiren polis ekiplerinin olay yerine gittiği esnada üzerlerine ateş açılması sonrası sıcak saatler yaşandı.

Edinilen bilgiye göre, Esentepe Mahallesi Şehit Şerife Bacı Caddesi üzerinde 90 yaşındaki bir vatandaşın av tüfeği ile etrafa rastgele ateş ettiği yönünde polis ekiplerine ihbar geldi. İhbarı değerlendiren polis ekiplerinin, olay yerine gittiği esnada yaşlı vatandaşın kendilerine de ateş edildiği yönünde telsizden anons geçmesi üzerine hareketli dakikalar yaşandı.

Çok sayıda takviye polis ekibinin sevk edildiği olay yerine, TOMA ve özel hareket ekipleriyle KOM, Asayiş Şube Müdürlüğü ve TEM gibi ekipleri de sevk edildi. 90 yaşındaki Mahir D.’nin av tüfeği ile ateş ettiği evin bulunduğu caddeyi trafiğe kapatan ekipler, megafondan Mahir D.’nin teslim olması ve silahı bırakması yönünde anonslar geçti. Asayiş, Terör, KOM ve Özel Harekat ekiplerinin çelik yelek giyerek önlem aldıkları olayda, Mahir D. yaklaşık bir saat süren ikna çalışmaları sonrası etkisiz hale getirildi.

Evinin önünde otomobilde içki içenlere kızdığı için etrafa ateş ettiği öğrenilen Mahir D.’nin, sinir krizi esnasında evinin camını kırdığı için elinde kesikler oluştuğu ve yaralandığı görüldü. Mahir D., olay yerinde hazır bekletilen 112 Acil Sağlık ekiplerince Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesine sevk edildi.

EVİNİN ÖNÜNDE İÇKİ İÇENLERE KIZAN MAHİR DEMİRCİ, ETRAFA RAST GELE ATEŞ ETTİ. (VEDAT YUNUS İKİZOĞLU/KASTAMONU-İHA)

KASTAMONU'DA AV TÜFEĞİ İLE ETRAFA RAST GELE ATEŞ EDEN YAŞLI ADAM, HAREKETLİ DAKİKALARIN YAŞANMASINA NEDEN OLDU. (VEDAT YUNUS İKİZOĞLU/KASTAMONU-İHA)

KASTAMONU'DA ETRAFA RAST GELEN ATEŞ EDEN YAŞLI ADAM, BİR SAATTE İKNA EDİLDİ. (VEDAT YUNUS İKİZOĞLU/KASTAMONU-İHA)

EVİNİN ÖNÜNDE İÇTİ İÇENLERE KIZAN MAHİR DEMİRCİ, ETRAFA RAST GELE ATEŞ ETTİ. (VEDAT YUNUS İKİZOĞLU/KASTAMONU-İHA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN