• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 254
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714635

MİNİK ÖĞRENCİLER ÇEVRE ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

22 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
550 defa okundu.
MİNİK ÖĞRENCİLER ÇEVRE ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

reklam_birleştirme

MİNİK ÖĞRENCİLER ÇEVRE ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi ve BEÜ Çaycuma Meslek Yüksekokulu 2.sınıf öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilkokul öğrencilerine çevre ile etkinlik düzenledi.

Proje kapsamında TEGV’e ait olan çevreye saygı etkinliğini yapıldı. Ayrıca geri dönüşümün önemini anlatan kısa animasyon filmleri izletildi ve geri dönüşüm üstüne resimler çizildi.
Proje için ilk etkinlik TEGV’e bireysel gelen 5.sınıf öğrencilerine de verildi. Daha sonra proje kapsamında 3 ilkokuluna gidildi. Etkinlik için gidilen okullarda çocuklardan geri dönüşüm için duyarlı olma sözü alındı. Proje kapsamında her okula geri dönüşüm kutusu kuruldu ve düzenli olarak toplanması için firma irtibat numaraları bırakıldı. TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Sorumlusu Nalan Turgut yaptığı açıklamada; “BEÜ Çaycuma Meslek Yüksekokulu Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile hazırladığımız çevre projesi ile çocuklara çevreyi bilinci kazandırmayı amaçladık. Geri dönüşümün önemini anlattık,geri dönüşüm kutularının konulmasını sağladık. Çömlekçi İlkokulundan etkinlikten 1 hafta sonra kutulara biriktirilen geri dönüşebilen malzemeleri aldırdık. Geri dönüşüm kutuları için destek olan geri dönüşüm firmasına teşekkür ederiz” dedi.

AW277216 MİNİK ÖĞRENCİLER ÇEVRE ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU MİNİK ÖĞRENCİLER ÇEVRE ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN