• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 86
  • Dünkü Görüntülenme: 298
  • Toplam Görüntülenme: 4745985

4 GÜNDÜR KAYIP OLAN KADININ HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR

27 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
607 defa okundu.
4 GÜNDÜR KAYIP OLAN KADININ HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR

BİRLEŞTİRME YENİ

4 GÜNDÜR KAYIP OLAN KADININ HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan Volkan Demirel, Kocaeli’nde yaşayan halası Havagül Gider’den (52) 4 gündür haber alamadıklarını ve hayatından endişe ettiklerini söyledi.

Kocaeli’nin Başiskele ilçesi Yenimahalle Mahallesi’ndeki evinden 23 Ocak tarihinde ayrılan Havagül Gider’den 4 gündür haber alınamıyor. Psikolojik sorunlar yaşadığı belirtilen Havagül Gider’in Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki akrabalarının yanına gidebileceği düşüncesi ile yakınları bu ilçede de arama çalışmaları başlattı.
Halası Havagül Gider’in hayatından endişe ettiklerini dile getiren Volkan Demirel, kendisini Kocaeli ve Ereğli başta olmak üzere gidebileceği tüm şehirlerde aradıklarını ifade etti. Halasının evden bir miktar para ve kimliğini alarak çıktığını ve bir daha kendisinden haber alamadıklarını belirten Volkan Demirel “Halam Cuma günü saat 13.30’dan bu yana kayıp. Sinir hastalığı var. Buraya gelebileceğini de düşünüyoruz. Nereye gittiği belli değil. Ereğli, İzmit, İstanbul, Düzce, Ankara başta olmak üzere birçok yerde halam aranıyor. Eşi ile sorunu olduğunu tahmin etmiyorum. Ancak psikolojik sorunları vardı. Hayatından endişe ediyoruz. Görenlerin insaniyetlik namına, bize, eşine ya da emniyet ve jandarma ekiplerine haber vermesini istiyoruz. Halam benim sesimi duyuyorsa gelsin. Başka bir şey istemiyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN