• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 92
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4713917

30 YILLIK GÖREVE GÖZYAŞLARI İÇİNDE VEDA ETTİ

24 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
604 defa okundu.
30 YILLIK GÖREVE GÖZYAŞLARI İÇİNDE VEDA ETTİ

30 YILLIK GÖREVE GÖZYAŞLARI İÇİNDE VEDA ETTİ

Devrek Belediyesinde görev yapan Semra Taşkaya 30 yıllık görevine gözyaşları içinde veda etti.

Zonguldak’ın Devrek İlçesinde belediyenin çeşitli birimlerinde 30 yıl görev yapan ve en son bir süredir Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini yapan Semra Taşkaya emeklilik dilekçesini vererek gözyaşları içinde memuriyetini tamamladı.
Devrek Belediyesi Nikah Salonunda düzenlenen veda merasiminde daire müdürleri ve diğer çalışanlar hazır bulunurken, düzenlenen merasimde konuşan Devrek Belediye Başkan Vekili Osman Erenoğlu şöyle dedi:
“Burada toplanmamızın nedeni belediyemizin çeşitli birimlerinde ve ilçemize 30 yıl görev yapan Semra kardeşimizi uğurlamak için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bu çeşit toplantılar insanların arkadaşlık duygusunu, vefa duygusunu göstermesi için bir göstergedir. Bizler kendisinden hep memnunduk görevini en iyi şekilde yerine getirmeye gayret eden bir arkadaşımızdı bundan sonraki yaşamında sağlık ve afiyet içerisinde geçirmesini temenni ediyorum.”
Gözyaşları içinde arkadaşlarına veda konuşması yapan Semra Taşkaya ise “1981 yılında başlamış olduğum çalışma hayatımın 29 yılını geçirdiğim belediyemizden memuriyet hayatımı emekli kararımla noktalamış bulunuyorum. Çalışma hayatımın 25. yılında 2. görev olarak evlendirme memurluğunu yaptım. Gecen yıllar içinde görevimiz ne gerekti ise onu yaptık. İnsanlarımıza faydalı olmaya çalıştım. Belediyede çalışmak ayrıcalıklıdır. Belediyede çalıştığım müddetçe sadece mali hizmet olarak değil, Devrek’in her sorunu beni yakından ilgilendirdi. Her zaman kendi evim ve çok mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Bundan sonra ailemle daha çok vakit geçireceğim. Daha çok kırlara fotoğraf çekmeye gideceğim. Ömrümün ikinci baharını sağlık ve huzur içinde geçirmek ve mutlu yaşlanmak istiyorum. Herkese hayırlı emeklilik günleri dilerim. Beraber 29 yılımı geçirdiğim vefakar cefakar çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

654311

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN