• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 312
  • Dünkü Görüntülenme: 792
  • Toplam Görüntülenme: 3653005

17. yaşını yemekle kutlayıp bir araya geldiler…

15 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
385
17. yaşını yemekle kutlayıp bir araya geldiler…

Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı’nın organizasyonu ile 14 Ağustos 2002 tarihinde kurulan Ak Parti’nin kuruluşu nedeniyle vefa yemeği düzenlendi.

Alaborina Restauranta düzenlenen yemeğe; Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, eski milletvekillerinden Fazlı Erdoğan, Özcan Ulupınar, Faruk Çaturoğlu, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, İl Başkanı Zeki Tosun, Ak Partili Belediye Başkanları, İlçe ve Belde Başkanları, Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman Yazıcı, Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk ile çok sayıda partili katıldı. Yemek öncesi Kur’an-ı Kerim okundu ardında açılış konuşmalarına geçildi.

Eski Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman emeği geçenlere teşekkür ederek burada yaptığı konuşmasında; “Partinin kuruluşundan beri 13 seçim geçirdik. Seçimlerde emek veren bütün teşkilatlarımıza, kadınlarımıza ve gençlerimize teşekkür ederim. Mustafa kardeşim ilçe başkanlığını başarıyla yürütüyor. Kendisi partimizi en yukarılara taşımak için güzel çalışmalar yapıyor. Şu anda ülkede ekonomik darbe var. Bu darbe sadece  Ak Partiye yapılmıyor. Partimizde vefa var, birlik ve beraberlik içinde seçimleri başarıyla tamamlandık. Bu birlik beraberlik son seçimde daha çok ortaya çıktı. 2019 yerel seçimlerinde Zonguldak Belediyesi’ni alacağız. Hedefsiz siyaset olmaz. Bu atmosferden dolayı Mustafa kardeşimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ise; “Bugün önemli ve anlamlı bir gün. Teşkilatlarda görev yapan tüm arkadaşlarımızı davet ettik. Bu programları yapmak kolay ancak salonlar dolmayınca hiç bir anlamı yok. Anladım ki bu akşam bu salonlar hiç boş kalmayacak. Sadece seçimden seçime bir araya gelen hatırlanan olmamalıyız. Bunun bir anlamı olmaz. Bu salon fıtratının gereğini yapacak.” şeklinde konuştu.

Eski Milletvekili Özcan Ulupınar da burada yaptığı konuşmasında duygu ve düşüncelerini şöyle ifade eti; “Türkiye’nin Ak Parti’ye ihtiyacı var. Ak Parti’nin de size ihtiyacı var. Şimdi daha çok çalışmamız lazım. Türkiye’nin düşmanı çok. Türkiye’yi düşürmeye çalışan çok. Bu akşam güzel bir akşam oldu. Emeği geçenlere teşekkür ederim.”

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar da; “Hepimiz aynı düşüncelerle buradayız. Çok önemli bir seçim süreci geçirdik. 2002’den bu yana bütün seçimlere bakıyorum. Bu son seçimde Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy aldık. Ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Hepinizden şunu istirham ediyorum. Bütün konuşmacı arkadaşlarımın söyledikleri mahalle başkanlarının kulağına küpe olsun. Dolar bizim için bir paçavra. Bu para ile ekonomik özgürlüklerini kazanıp dünya üzerinde hâkimiyet kurmak istiyorlar. Genel seçimlerde çok başarılı olduk. Şimdi de belediyeyi AK Parti’ye kazandırmak istiyoruz. Bunun için de sizden destek istiyoruz. Bizler de çiçeği burnunda milletvekilleri olarak gece gündüz çalışacağız.” dedi.

Son olarak konuşma yapan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen emeği geçenlere teşekkür ederek, zaferlerin sırasıyla geldiğini dikkat çekti ve 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel seçiminde Zonguldak Belediyesini ve tüm belediyelerin Ak Parti olarak alacaklarını ifade etti.

Yapılan konuşmalardan sonra Ak Parti’nin 17. yaşı kalabalık protokolünde katıldığı kutlama ile sona erdi.

(Haber-Foto-Kamera: Anıl TAŞKIRAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN