• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4524
  • Dünkü Görüntülenme: 438
  • Toplam Görüntülenme: 4416877

17 Yaşındaki Genç Boğulmaktan Son Anda Kurtarıldı

9 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
558 defa okundu.
17 Yaşındaki Genç Boğulmaktan Son Anda Kurtarıldı

17 YAŞINDAKİ GENÇ BOĞULMAKTAN SON ANDA KURTARILDI

Zonguldak’ta 17 yaşındaki genç, boğulmaktan son anda kurtarıldı.
Zonguldak’ta belediye tarafından işletilen Kapuz Plajı’nda 30 metre açıkta 4 arkadaşıyla yüzerken boğulma tehlikesi geçiren Can Y. (17) arkadaşları ve cankurtaran ekipleri tarafından kurtarıldı. Açıkta arkadaşları ile yüzerken bir anda boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Can Y.’ye ilk müdahaleyi arkadaşları yaptı. Kıyıdan olayı gören cankurtaran ekipleri de, tekne ile Can Y.’nin bulunduğu yere gitti. Bir süre arkadaşları tarafından suyun üzerinde tutulmaya çalışılan Can Y. daha sonra açıkta bulunan bir tekneye bindirilerek kıyıya ulaştırıldı. Olay yerine gelen ambulans ile Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Can Y.’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.
Olaya şahit olan arkadaşları Can Y.’nin yüzerken bir anda panik yaşadığını ve korktuğunu belirterek, “Bir anda boğulmaya başladı. Biz de arkadaşlarımızla beraber onu tuttuk ve kurtarmaya çalıştık. Daha sonra yakından geçmekte olan bir tekne bize yardımcı oldu, arkadaşımızı tekneye bindirdik. O esnada zaten cankurtaran ekipleri kıyıdan olayı görüp hemen harekete geçmişler. Tekneye gelip arkadaşımızı aldılar, şu anda hayatı tehlikesi yok” şeklinde konuştu.

ZONGULDAK’TA 17 YAŞINDAKİ  CAN Y. ADLI GENÇ, BOĞULMAKTAN SON ANDA KURTARILDI. (MURAT KÜÇÜK - SERTAÇ ÖZDEMİR/ZONGULDAK-İHA)

ATATÜRK DEVLET HASTANESİ'NE KALDIRILAN 17 YAŞINDAKİ CAN Y'NİN HAYATİ TEHLİKESİNİN BULUNMADIĞI ÖĞRENİLDİ. (MURAT KÜÇÜK - SERTAÇ ÖZDEMİR/ZONGULDAK-İHA)

17 YAŞINDAKİ GENÇ YANINDA BULUNAN ARKADAŞLARI TARAFINDAN KURTARILDI. (MURAT KÜÇÜK - SERTAÇ ÖZDEMİR/ZONGULDAK-İHA)

11216334_10152825109432304_1555673676_n13

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN