• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1190
  • Dünkü Görüntülenme: 1268
  • Toplam Görüntülenme: 4686661

12 YAŞINDA ÖLEN MÜŞERREF MEZARDA DA RAHAT EDEMEDİ

15 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
658 defa okundu.
12 YAŞINDA ÖLEN MÜŞERREF MEZARDA DA RAHAT EDEMEDİ

geniebanner2

12 YAŞINDA ÖLEN MÜŞERREF MEZARDA DA RAHAT EDEMEDİ
– YANGINDAN KURTULMAK İÇİN ANNESİNİN 4. KATTAN ATTIĞI MÜŞERREF’İN MEZARI YERLE BİR OLDU

Geçen yıl İstanbul’da çıkan yangın sırasında annesinin 4. kattan attığı Müşerref Koçak’ın mezarı, virajı alamayan kamyonun çarpması sonucu zarar gördü. Mezarı gören aile ise mezarlıklar müdürlüğünün camlarını kırdı.
Geçen yıl 1 Nisan’da İstanbul Ataşehir’de bir apartmanda annesiyle yaşayan 12 yaşındaki Müşerref Koçak, yangından kurtulması için annesi tarafından dördüncü kattan atıldı. Yere çakılan kız olay yerinde hayatını kaybetti.

BİR YILDA İKİ KEZ YIKILDI
Müşerref’in mezarlıklar müdürlüğüne çıkan ana yola bağlanan ara yolun kenarındaki mezarı, bir süre sonra yolu kullanan bir araç tarafından yıkıldı. Mezarı yaptıran aile, ikinci kez aynı şoku yaşadı. Ara yola giren virajı alamayan bir kamyonet, Müşerref’in mezarını yerle bir etti.

“BENİM ÇİLELİ MÜŞERREF’İM”
“Benim çileli Müşerref’im, genç yaşta İstanbul kurbanı oldun” yazılı mezarın son halini gören aile sinir krizleri geçirdi. Hemen üst tarafta bulunan Zonguldak Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğüne gelen aile üyelerinden birisi müdürlüğün camlarını taşla kırdı. Yatıştırılmaya çalışılan aile üyesi, yakınları tarafından uzaklaştırıldı.
Neye uğradıklarını şaşıran görevliler ise 155’i arayarak polisten yardım istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri ise tutanak tutarak soruşturma başlattı. Mahalle sakinleri ise mezarlıkların bulunduğu ara yolun dar olduğunu ifade ederek belediyeye sitem etti.

caydilbanner

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN