• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1970
  • Dünkü Görüntülenme: 1196
  • Toplam Görüntülenme: 3531339

12 ay boyunca uçuşlar devam edecek

11 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
765
12 ay boyunca uçuşlar devam edecek

Türk Hava Yolları (THY), kış tarifesini hazırladı, dün itibariyle açıklandı. THY, Zonguldak Havaalanından 12 ay boyunca devam edecek.

12 Mayıs-26 Ekim tarihinde yaz tarifesini açıklayan THY, kış tarifesini hazırlayıp açıkladı. İlk defa müjdeli gelişmeyi Elmas TV’de yayınlanan gazeteci Mustafa Özdemir’in hazırlayıp sunduğu “Şeytanın avukatı” programında açıklayan ZONHAV Müdürü Hasan Özşahin, Zonguldak Havaalanından haftada 3 sefer 12 ay boyunca uçulacağını vurguladı.

Zonguldak Havaalanı (ZONHAV) Müdürü Hasan Özşahin, “Yeter ki uçuşla ilgili bilgi kirliliği olmasın. Endişe duyulacak, iptal edilecek hiç bir durum söz konusu değil. 12 Mayıs’ta başlayıp 26 Ekim’de bitiyor gibi görünüyor tarife. Bugün itibariyle kış tarifesi de hazırlandı. Haftada 3 sefer, Mart sonuna kadar. Mart sonunda da yaz tarifesi hazırlanıyor zaten. Onun için böyle bir endişe yok. Kesinlikle böyle olacak. 12 Ay devam edecek. Biz dış tarifenin de 12 ay devam etmesini istiyoruz” dedi.

Öte yandan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Belediyenin şirketi olan ÇAY-BEL’e ait ÇOMBÜS’ü Zonguldak Havalimanına yolcu götürmek ve havalanından gelen yolcuları Çaycuma’ya getirmek için ücretsiz servis hizmeti de başlattı. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN