• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4308
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329307

BEDAŞ, ŞAHNALAR KÖYÜNDEKİ ONARIMI GERÇEKLEŞTİRDİ

19 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
863 defa okundu.
BEDAŞ, ŞAHNALAR KÖYÜNDEKİ ONARIMI GERÇEKLEŞTİRDİ

BEDAŞ, ŞAHNALAR KÖYÜNDEKİ ONARIMI GERÇEKLEŞTİRDİ

Zonguldak’ın Şahnalar köyünde yan duran elektrik direğinin tehlikeye davetiye çıkartığı haberinin kamuoyu ile paylaşılmasının ardından BEDAŞ yetkilileri köyde onarım çalışması yaptı.
Sorumluluk bölgesi genelinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzını sağlamanın ana hedefleri olduğunu belirten BEDAŞ yetkilileri şöyle dedi:
“Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, sorumluluk bölgemiz genelinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak ana hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda; düzenleme ve denetlemeye tabi bir sektörde faaliyet göstermemiz itibariyle mevzuat hükümleri paralelinde, bölgenin ihtiyaçlarına yönelik yatırım çalışmalarımız devam etmektedir. Habere konu olan Zonguldak Şahnalar Köyü’nde bulunan elektrik direğinin onarım çalışması yapılmıştır. Onarılan direğin fotoğrafını ekte bilgilerinize sunarız. Bu vesile ile hatırlatmak isteriz ki müşterilerimiz müşteri ilişkileri kanalıyla şirketimizden bilgi alabileceğini ve siz değerli basın mensuplarının da şirketimizle ilgili her konuda Kurumsal İletişim Müdürlüğümüz ile irtibata geçebileceğini hatırlatırız.”

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN