Zonguldaklı işadamları “Sosyo-Ekonomik” zirvede buluşuyor…

  • Haberin Tarihi: 19 Kasım 2017
  • Bu haber 588 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Zonguldaklı işadamları “Sosyo-Ekonomik” zirvede buluşuyor…

Merkezi İstanbul’da bulunan Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği (ZONSİAD) İstanbul’da 9 Aralık Cumartesi günü iş adamlarına yönelik “Sosyo-Ekonomi Zirvesi” adı altında program için organizasyon çalışmalarını bugün başlattı.

Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezinde gerçekleştirmeyi planladıkları “Sosyo-Ekonomi Zirvesi” adı altında’ki program 09.12.2017 tarihinde Cumartesi günü 09:00-14:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.Program hazırlıkları için sıkı çalışmaya giren ZONSİAD yönetim kurulu aynı gün yine 3.olağan genel kurulunu gerçekleştirmeyi planlıyor.

ZONSİAD Sosyo-Ekonomi Zirvesi’nde konuşmacı olarak belirlenen isimlerden biri ise TOBB Türkiye Fuarcılık Meclis Başkanı,TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı ve TÜYAP Anadolu Fuarlar A.Ş Genel Müdürü Cihat Alagöz, Yine ülkemizin seçkin firmalarından Elcab Kabla ve Profil San. A.Ş. yönetim kurulu başkanı Necdet Tıskaoğlu konuşmacı olarak programa katılacak isimler arasında. Aynı zamanda ekonomi zirvesi Gülbahar Merdivan’ın hazırlayıp sunduğu Avrupa ATV Kanalı “Vizyon” programında da yayınlanacak.

Konuyla ilgili bilgi veren ZONSİAD Genel Başkanı ve ZONDEF Ticaret ve Sanayi Komisyon Başkanı Halil İbrahim Ece şu ifadelere yer verdi; “Yıllar önce çıktığımız bu yolda artık hemşehrilerimiz için “ZOR BAHAR” gidiyor “ZONBAHAR GÜNLERİ” geliyor. ZONGULDAK İNSANINI ”SOSYO-EKONOMİK ZİRVE’DE” İSTANBUL’DA BULUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ…ZONSİAD Ailesi olarak çıktığımız yolda; Zonguldak ve Bölge insanımız adına yaptığımız ”BÖLGESEL GELİŞME VE KALKINMA” çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bu kapsamda düzenlediğimiz SOSYO-EKONOMİK ZİRVE’DE; siz değerli hemşehrilerimiz, dostlarımız ve üyelerimizle bilgi-deneyim paylaşımı ve istişarelerde bulunmak, ortak vizyon-ortak hedefler belirlemek, yenilikçi ve sürdürülebilir projeler üretmek amacıyla İstanbul’da buluşuyoruz. ZONSİAD ailesi adına ve şahsım olarak Ekonomi Zirvesi etkinliğimizi onurlandırmanız ve zenginlik katmanız dileğiyle saygılar sunarım” dedi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.