“Zonguldak Belediye Başkanı olarak geliyorum”

  • Haberin Tarihi: 4 Aralık 2018
  • Bu haber 441 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Zonguldak Belediye Başkanı olarak geliyorum”

AK Parti bir önceki dönem Milletvekili Özcan Ulupınar ile CHP Milletvekili Ünal Demirtaş rakip olsalar da geçmiş zaman içerisinde Zonguldak’ta bazı özel günlerde bir araya gelir kulis yaparlardı, hatta kimse çakmasın diye konuşmalarını elleriyle kapatır öyle konuşurlardı.

Fotoğraflar bazen çok şey anlatır. İşte bu fotoğraf da arşivimizden elimize geçti ve hemen bu fotoğrafı konuşturalım istedim. Şimdilerde Özcan beyin adı AK Parti’den Belediye Başkan adayı olarak sıkça dolaşıyor ve hatta bazı kesimlerce Özcan Ulupınar ismi kesin aday olarak açıklanıyor.

AK Parti mutlaka bir aday çıkartacak ve CHP’nin karşısına çıkacak. İşte bu fotoğraf karesinden esinlenerek diyoruz ki, Özcan Ulupınar CHP Milletvekili Ünal Demirtaş’a geçmişte iddialı sözler söylemiş ve karşılıklı atışmışlardı.

Şimdi bugüne uyarladığımızda ne diyor mesela, “Bu iş bitti, son gülen iyi güler Ünal geliyorum. Adaylığım açıklandığında Zonguldak Belediye Başkanı olarak geliyorum. Bakın bakalım hizmet nasıl olacak, dudağınız uçuklayacak.”

Ünal Demirtaş’ın gülmesine bakıldığında da, “Çok beklersin Özcan” mı dedi acaba?

Baksanıza nasıl da gülüyor.

FOTOĞRAFLAR KONUŞURSA – HABER: MUSTAFA EMEN

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.