“Yılmadan, bıkmadan bayrağı taşıdık”

  • Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2018
  • Bu haber 1.068 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Yılmadan, bıkmadan bayrağı taşıdık”

Süper Amatör lig takımlarından Çaycumaspor’ın eski Başkanı Serem Mantarlı görevini yeni yönetime devir teslimin ardından basın açıklamasında bulundu.

“3 yıldır bayrağı taşıdık, Çaycumaspor gönül ve sevda işidir” diyen Mantarlı açıklamasını şu şekilde sürdürdü; “Ben ve arkadaşlarım üç yıldır bu bayrağı taşıyoruz. Çaycuma spor gönül işi sevda işi bizler de bize düşen görevi en güzel şekilde yerine getirmeye çalıştık. Her ne kadar zorlu yollardan geçsek de yılmadan bıkmadan koşturduk.

Bu süre içerisinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Çaycuma Kaymakamımız Sayın Serkan Keçeli’ye, Çaycuma Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı’ya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Zekai Kamitoğlu’na, Çaycuma spora destek veren kurum ve kuruluşlara,Çaycuma spor yönetim kurulu üyelerine, Takımızın her şeyine koşan Genel Kaptanımız Özkan Miyanyedi’ye Teşekkür ediyorum.

Ayrıca Bu kulüpte top koşturan çok değerli futbolcularımıza, Antrenörlerimize, malzemecisinden sağlık ekiplerine, Çok kıymetli Çaycuma spor taraftarlarımıza, destek veren, gönül veren ismi aklıma gelmeyen tüm Çaycuma spor gönüllülerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yeni yönetim ekibine başarılar dilerim. Bizler her daim Çaycuma sporluyuz. Bayrağı devrettik sadece yüreğimiz ve gönlümüz hep Çaycuma spor olacaktır. Saygı ve sevgilerimi sunarım.” (Spor Servisi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.