Yeni başkanını seçtiler…

  • Haberin Tarihi: 26 Ocak 2018
  • Bu haber 371 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yeni başkanını seçtiler…

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi’nin 12’nci olağan genel kurulu belediye nikah salonunda saat: 18.00’de yapıldı.

İl Eğitimcisi  ve  bölgesel gözlemci Osman Ender Bulut ve il Hakemi Ümit Kaya arasında geçen seçim sonunda Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği   Zonguldak Şubesi’nin yeni başkanı Ümit Kaya oldu. Ümit kaya 44 oy alırken Osman Ender Bulut ise 39 oy aldı.

Kaya seçilmesinin ardından yaptığı açıklamasında; ”

Çok Değerli Hakem ve Gözlemci Hocalarım, sevgili Dostlar !

Bildiğiniz üzere dün gerçekleştirilen Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak şubesinin olağan genel kurulunu camiamıza yakışır şekilde gerçekleştirdik. Şunu özellikle belirtmek istiyorum. BU SEÇİMİN KAYBEDENİ YOKTUR. Bu seçimin kazananı Zonguldak Hakemliğidir. Üzerimizde ki yükün ve sorumluluğun farkındayız. Hakem ve Gözlemcilerimizin teveccühü ile devraldığımız görevi layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca belirtmek isterim ki, Seçim çalışmalarımız esnasında istemeden de olsa kırdığımız bir arkadaşımız varsa çok özür dilerim. Dernek Başkanlığı için adaylığını açıklayan sevgili Osman Ender Bulut hocamıza ve onun listesine yönetim kurulu adaylıklarını açıklayan sevgili dostlara da buradan çok teşekkür etmek istiyorum ve onları kıracak davranışta bulunduysam da onlardan da özür dilerim. Eğer ki böyle bir davranışta bulunduysak ta seçim heyecanından ve hizmet aşkımızdan kaynaklanmıştır. Sevgili Osman Ender Bulut Hocam benim büyüğümdür ve saygı duyduğum değerli bir Hocamdır. Onunda bizlere desteğini esirgemeyeceğine inancımız tam.

Ayrıca seçim sürecinde tarafsızlıklarını ve sükunetini koruyan İl Hakem Kurulu Başkanımız Evren Atış’a ve İl Hakem Kurulu Üyelerine de teşekkür ederim.

Benim için çok değerli bir insan olan ve Zonguldak Hakemliğine yaptığı hizmetler tartışılamayacak kadar büyük olan Eski Dernek Başkanım ve gönlümüzün Onursal Başkanı Nurettin Demir Hocama da çok teşekkür etmek istiyorum.

Değerli Hakem ve Gözlemci Hocalarım! Oy veren, vermeyen bizler için aynı değerdedir. Bir seçimdir ve bu seçim bitmiştir. Artık zaman çalışma zamanı! Zonguldak Hakemliğinin kalkınması için, Hakem ve Gözlemci Hocalarımızın refahı için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu yaşımızda bizleri böyle bir göreve layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Sizleri utandırmayacağımıza söz veriyorum. Bizlere inancınız tam olsun. Seçim sonrasında kazanan Zonguldak Hakemliği olmuştur, Kazanan Hakem ve Gözlemcilerimiz olmuştur…

Camiamızın içerisinde olmayan ama seçim sürecinde manevi destekleriyle her zaman yanımda olan sevgili Dostlar ! İyi ki varsınız. Dün seçim yerine kadar gelip bu heyecanlı anımda yanımda olduğunuz için sizlere minnettarım. Bu kadar sevenimizin olduğunu görmek bizlere gurur ve onur veriyor. Gerek Sosyal medya aracılığı ile gerekse de telefonla arayan, mesaj atan ve tebriklerini ileten dostlarım çok teşekkür ederim…

Saygılarımla…” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.