Yaralı; “Teşkilat olarak hazırız”

  • Haberin Tarihi: 19 Nisan 2018
  • Bu haber 422 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yaralı; “Teşkilat olarak hazırız”

Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Kilimli İlçe Başkanı Serdar Yaralı 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri dolayısıyla açıklama yaptı. Yaralı, seçime teşkilat olarak hazırlıklı olduklarını ifade etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz gün yapılan grup toplantısında açıkladığı seçim kararı ve ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüştükten sonra kamuoyuna seçim tarihinin 24 Haziran 2018 Pazar günü belirlenmesinin ardından MHP Kilimli İlçe Başkanı Serdar Yaralı 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri dolayısıyla açıklama yaptı. Yaralı açıklamasında seçimlere Kilimli teşkilatı olarak hazırlıklı olduklarını ifade etti.

Yaralı; “Geçtiğimiz gün Genel Başkanımızın açıkladığı tarihin ardından seçimlerin 24 Haziran tarihinde yapılacak olması ile bizler Kilimli MHP teşkilatı olarak hazırlıklıyız. Her an seçim varmış gibi zaten hazırlıklarımız vardı. Süreç iyi bir süreç. Ülkemize, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan bu seçimlere tekrardan ifade etmek gerekirse hazırlıklıyız” şeklinde konuştu.

(Haber-Foto; Anıl TAŞKIRAN) 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.