Yalçıner’den sonra Zonguldak İl Genel Meclis Üyeliğine kadın aday adayı!.

  • Haberin Tarihi: 16 Kasım 2018
  • Bu haber 284 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yalçıner’den sonra Zonguldak İl Genel Meclis Üyeliğine kadın aday adayı!.

30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel seçimi öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Zonguldak Belediye Başkan Aday Adayı olan Mevlüde Yalçıner’den sonra İl Kadın Kolları yönetiminde olan Ayşegül Kalender yönetim kurulundan istifa ederek İl Genel Meclis Üyeliği aday adayı başvurusunda bulundu.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kalender; “Türkiye Sakatlar Derneği üyesi ve İl kadın kolları yönetiminden il Genel Meclis aday adaylğı için MHP İl Başkanı Metin Soydaş ve Kad.kol. başkanımız Mevlüde Yalçıner’e başvurumu yapmış bulunuyorum. Partimiz ve Zonguldak için hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi.

MHP Zonguldak İl Kadın Kolları başkanı ve aynı zamanda Zonguldak Belediyesi Belediye Başkan aday adayı Mevlüde Yalçıner ise; “Kıymetli asenalarımızdan hayırlı olsun ziyaretlerimiz devam ediyor. Değerli dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Varlıkları daim olsun. Kadın kolları il yönetimimizden Ayşegül Kalender ‘in İl genel meclis üyesi aday adaylığı başvurusunu almış bulunuyoruz. Allah çıkmış olduğu bu kutlu yolda yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.