Vali Çınar’dan Çaycuma’ya ziyaret…

  • Haberin Tarihi: 8 Aralık 2017
  • Bu haber 597 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vali Çınar’dan Çaycuma’ya ziyaret…

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar beraberinde İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Zonguldak Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Ayhan Kafalı, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk Özen, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Coşkun Ulutaş ile birlikte Çaycuma ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

İlk olarak Nebioğlu Beldesinde bu yıl eğitim öğretime açılan Şehit Sacit Olcay Kabaklıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Vali Çınar, Okul Müdürü Tekin Verim’den okulun ihtiyaçları, eğitimi ve projeleri hakkında bilgi aldı. Okulu oldukça beğendiğini ifade eden Vali Çınar, okulun çalışmalarında çiftçilerinde desteğinin alınmasının iyi olacağını belirtti.

Okuldaki incelemelerinde okulun kuruluşu hakkında Vali Ahmet Çınar’a bilgiler sunuldu ve eksiklikler iletildi. Nebioğlu Spor Kulübü Başkanı Mustafa Ertuğrul tarafından Vali Çınar’a kulübün atkısı, ilçede gümüşçülük yapan Nihat Ertuğrul tarafından da gümüş bir tesbih hediye edildi. Okuldaki öğle yemeğinin ardından Nebioğlu Belediyesini ziyaret eden Vali Ahmet Çınar ve beraberindekilere Belediyenin çalışmaları hakkında Başkan Ertan Aydoğan tarafından bilgi verildi.

Çaycuma Belediye Sosyal Tesisleri içindeki Hayriye Hayrullah Saki Anaokulu’nu ziyaret eden Vali Çınar, okulu kurucusu hayırsever emekli öğretmen Hayrullah Saki ile eğitim üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirerek Okul Müdürü Özlem Boşnak eşliğinde sınıfları gezdi. Sevgi Evlerini de ziyaret eden Vali Çınar, burada kalan öğrencilerin el becerilerinden oluşan sergiyi gezdi. Vali Çınar; son olarak Çaycuma Barbaros Kutlutaş Ortaokulu’ na ziyaret gerçekleştirdi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.