Ulupınar; “Devrek Devlet Hastanesi’nin eksikliklerini tamamlıyoruz”

  • Haberin Tarihi: 11 Nisan 2017
  • Bu haber 370 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ulupınar; “Devrek Devlet Hastanesi’nin eksikliklerini tamamlıyoruz”

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek ilçesinde bulunan Devlet Hastanesi’ne hastaların yoğun şikayeti ve talebi üzerine tomografi cihazı kazandırdıklarını ifade etti.

Ulupınar; “Devrekli hemşerilerimizin taleplerini inceledik. Tomografi çekimi için cihaz eksikliğinden dolayı vatandaşlarımız mağdur oluyordu. Hastanemiz ve genel sekreterliğimiz bu eksikliğin tamamlanması için bakanlığımızdan cihaz talebinde bulundular. Bizlerin de bakanlık yetkilileri ile hemşerilerimizin mağduriyetinin giderilmesi noktasında yaptığımız görüşmeler neticesinde Devrek’e bu tomografi cihazını kazandırmış olduk.

Ayrıca hastanemizin yoğun bakım ünitesi ve diyaliz merkezi de kısa süre önce hizmete girdi. Hastanemizin bütün eksikliklerini birer birer tamamlayacağız. Gönül ister ki daha fazlasını daha hızlı bir şekilde yapabilelim. İşte inşallah 16 Nisan referandumunda milletimizin sağduyusu sayesinde çıkacak ‘EVET’ ile Türkiye’ nin önü açılacak, aydınlık bir gelecek için daha büyük hizmetlere, daha büyük projelere imza atılarak ülkemiz refaha erecektir.

Devrek Devlet Hastanesine kazandırılan bu hizmetler için emeği geçen herkese teşekkür eder, vatandaşlarımıza sağlıklı ve mutlu günler diler, saygılarımı sunarım.” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.