Türkmen Çatalağzı beldesini ziyaret etti…

  • Haberin Tarihi: 14 Ekim 2018
  • Bu haber 294 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Türkmen Çatalağzı beldesini ziyaret etti…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Çatalağzı belde esnaflarından Çoban Petrol akaryakıt işletmecileri Zekeriya, Hakan, Ömer, Davut ve Yunus Lütfi Çoban’ın merhum babalarının vefatının sene-i devriyesi için okutulan Kur-an Kerim okutmasına katıldı.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’e Ak Parti Zonguldak İl yönetim kurulu üyesi Sabahattin Gülay ve Ak Parti Çatalağzı Belde Başkanı Kerem Güneş, belde yöneticileri ile birlikte eşlik etti. AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen daha sonra Ak Parti Çatalağzı belde binasına da beraberinde Zonguldak Muhtarlar Derneği Federasyon Başkanı Şerafettin Nas 27.Dönem Milletvekili aday adayı Bekir Selçuk ile ziyarette bulunarak partili vatandaşlar ile bir araya geldi.

Merkez mahalle muhtarı Murat Karayavuz ve Hacıoğlu mahalle muhtarı Muhtar Yalçın Dursun dan mahalleler ile ilgili sorunları dinleyerek taleplerini aldı. Türkmen, konular ile ilgili görüşmeler yaparak eksikliklerin takipçisi olacağını ve en kısa sürede gidermeye çalışacağını belirtti.

Ak Parti Çatalağzı belde başkanı Kerem Güneş ziyaretlerinden ötürü Ak parti Zonguldak milletvekili Polat Türkmen’e ve teşkilat üyeleri ve belde halkı adına teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.