Soydaş; “Zonguldak Belediyesi’ne talibimiz”

  • Haberin Tarihi: 20 Temmuz 2018
  • Bu haber 289 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Soydaş; “Zonguldak Belediyesi’ne talibimiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Metin Soydaş, yerel yönetim ve yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlerde belediyeye talip olduklarını dile getiren Başkan Soydaş, Zonguldak’ta belediyecilik olarak daha önce bazı siyasi partilerin denendiğini, hizmet açısından MHP denenmediği için göreve talip olduklarını belirtti.

Bartın ve Karabük’te ki MHP Belediyecilik anlayışı üzerinden örnek veren MHP’li Soydaş, “Zonguldak’ta bazı isimler ve partiler vatandaşlarımız tarafından hizmet açısından denenmiştir. MHP yerel yönetimde bu açıdan değerlendirilmedi. Ama biz MHP’nin belediyecilik anlayışı için Bartın ve Karabük örneğini vermek istiyoruz. Bu yerel seçimler halkımız eline gelen bir fırsattır. Ya bu anlayış halk mağdur edilip devam edecek ya da artık köklü bir değişiklik olacak. Zonguldak’ta belediyecilik üzerinden gidersek bazı isimler sürekli olarak şans verilerek denenmiştir. Defalarca denenmiş ve başarısız olmuşlardır. Zonguldak’ın şehrimizin yılları heba olmuştur. Bu noktada MHP asla denenmemiştir. Biz belediyeye ve vatandaşımıza hizmet etmeye talibiz” dedi.

MHP’nin Zonguldak’ta yerel belediyecilikte daha önce denenmediğini ve bu sebeple Zonguldak Belediyesi’ne talip olduklarını dile getiren Başkan Soydaş, “Biz daha önce belirttiğimiz gibi Zonguldak Belediyesine talibiz. Vatandaşlarımız eğer burayı da Bartın, Karabük gibi görmek istiyorsa vatandaşlarımızın fırsat önünde. Bir daha bu fırsat ayağa gelmez. Vatandaşlarımız bu dönem özellikle Zonguldak’ta değişiklik istiyorsa çevre illerimi ile aynı seviyeye gelmek istiyorsa bunun adresi Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bunu üstüne basa basa söylemek istiyorum. Daha önce Zonguldak’ta bazı isimler ve partiler vatandaşlarımız tarafından hizmet açısından denenmiştir. MHP yerel yönetimde bu açıdan değerlendirilmedi. Ama biz MHP’nin belediyecilik anlayışı için Bartın ve Karabük örneğini vermek istiyoruz. Bu yerel seçimler halkımız eline gelen bir fırsattır. Ya bu anlayış halk mağdur edilip devam edecek ya da artık köklü bir değişiklik olacak. Zonguldak’ta belediyecilik üzerinden gidersek bazı isimler sürekli olarak şans verilerek denenmiştir. Defalarca denenmiş ve başarısız olmuşlardır. Zonguldak’ın şehrimizin yılları heba olmuştur. Bu noktada MHP asla denenmemiştir. Biz belediyeye ve vatandaşımıza hizmet etmeye talibiz. Biz Bartın ve Karabük belediye başkanları ile bölgesel bir belediyecilik anlayışı ile Zonguldak’ı daha ileri seviyelere taşıyacağız” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)


 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.