Şirin Başkan ve ekibi Samsun’da…

  • Haberin Tarihi: 12 Şubat 2018
  • Bu haber 348 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Şirin Başkan ve ekibi Samsun’da…

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Genel Merkezin Samsun’da 09-11/02/2018 tarihlerinde düzenlenen Karadeniz Başkanlar Kuruluna katıldı.

Başkanlar Kuruluna Başkan Hüseyin Şirin, Başkan Yardımcısı Meral Demirbaş ve Yönetim Kurulu üyesi Kadem Öztürk ile katılarak Karadeniz Bölgesinde faaliyet gösteren 18 Şube Başkanı ve yöneticilerinin de katılımı sonucu 3 günlük toplantılara katıldı.

Yapılan toplantılarda öncelikle ulusal bazdaki engelli sorunları ve Dernek şubelerin yerel bazda bulundukları illerdeki yaşanan sorunları gündeme getirildi. Genel Merkezin Kurumsal olarak tüm şubeler arasında bilgi işlem ağı kurmak amacıyla yaptırdığı yazılım programı tanıtıldı ve 25 Nisan itibarı ile bu program tüm şubeler tarafından kullanılarak Genel Merkez tarafından ve tüm şubeler kendi aralarında her türlü istişare yapmaları sağlanacak.

TSD Zonguldak Şubesi daha sonra Zonguldak’tan Samsun iline atanan Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz Şirin Başkan ve yönetimini toplantı merkezine gelerek ziyaret etti Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu organizeyi tertip eden Başta Genel Merkeze ve Samsun Şubesine ile toplantılar için Samsun Mavi Işıklar Engelliler tesisini engellilere açan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına ve tüm engelli camiası adına teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.