Otomobil otobüsün altına girdi

  • Haberin Tarihi: 8 Temmuz 2016
  • Bu haber 456 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Otomobil otobüsün altına girdi

Ters yönden gelen otomobil otobüsün altına girdi: 1 ölü, 1 yaralı

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yanlışlıkla ters istikamete giren otomobil yolcu otobüsü ile çarpıştı. Kazada 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Kaza, öğle saatlerinde Alaplı-Düzce Karayolu’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Turan Özkurt (40) 07 NAF 08 plakalı otomobil Alaplı Plajlar Mevkiinde ters istikamete girerek önce çelik bariyerlere ardından da Hasan Alaparslan idaresindeki 34 BN 7008 plakalı yolcu otobüsüne çarptı. Kazada ağır yaralanan otomobil sürücüsü Turan Özkurt olay yerinde hayatını kaybederken, otomobilde yolcu olarak bulunan arkadaşı Hakan Kibar ise olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından ambulansla Alaplı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Otobüs sürücüsü Hasan Alparslan, Alaplı’dan Düzce istikametine normal yolunda giderken otomobilin ters istikametten geldiğini ve bir anda önüne çıktığını söyledi. Otomobilin süratlen gelip önce yol kenarındaki bariyerlere ardından da otobüse çarptığını anlatan Hasan Alaparslan, frene bastığını ancak kazayı önleyemediğini söyledi.
Otomobil sürücüsü Turan Özkurt ile arkadaşı Hakan Kibar’ın şehir dışından bayram ziyareti için Zonguldak’a gelmeye çalıştıkları öğrenildi. Kaza da otobüs içerisindeki yolcular yaralanmazken, kısa süreli panik yaşandı.
Alaplı Cumhuriyet Savcısı’nın olay yerinde yaptığı incelemenin ardından otomobil sürücüsü Turan Öztürk’ün cenazesi Alaplı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Kaza nedeniyle İstanbul istikametine tek şeritten verilen trafik, otomobil ve otobüsün kaldırılmasının ardından yeniden normal ulaşıma açıldı.
Polis Kaza ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

DÜZCE'DEN ALAPLI İSTİKAMETİNE GELEN OTOMOBİL YANLIŞLIKLA TERS İSTİKAMETE GİRİP OTOBÜSLE ÇARPIŞTI. (ERTUĞRUL YÜKSEL/ZONGULDAK-İHA)

DÜZCE’DEN ALAPLI İSTİKAMETİNE GELEN OTOMOBİL YANLIŞLIKLA TERS İSTİKAMETE GİRİP OTOBÜSLE ÇARPIŞTI.

ALAPLI'DA YANLIŞLIKLA TERS İSTİKAMETE GİRİP YOLCU OTOBÜSÜ İLE ÇARPIŞAN OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ. (ERTUĞRUL YÜKSEL/ZONGULDAK-İHA)

ALAPLI’DA YANLIŞLIKLA TERS İSTİKAMETE GİRİP YOLCU OTOBÜSÜ İLE ÇARPIŞAN OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI. (ERTUĞRUL YÜKSEL/ZONGULDAK-İHA)

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI. (ERTUĞRUL YÜKSEL/ZONGULDAK-İHA)

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI.

KAZAYA KARŞIAN OTOBÜSÜN SÜRÜCÜSÜ OTOBÜSÜN TERS YÖNDEN HIZLA GELDİĞİNİ VE BİR ANDA ÖNÜNE ÇIKIP KAZANIN YAŞANDIĞINI SÖYLEDİ. (ERTUĞRUL YÜKSEL/ZONGULDAK-İHA)

KAZAYA KARŞIAN OTOBÜSÜN SÜRÜCÜSÜ OTOBÜSÜN TERS YÖNDEN HIZLA GELDİĞİNİ VE BİR ANDA ÖNÜNE ÇIKIP KAZANIN YAŞANDIĞINI SÖYLEDİ.

OTOBÜSE ÇARPAN OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜNÜN CENAZESİ YAPILAN İNCELEMENİN ARDINDAN ALAPLI DEVLET HASTANESİ'NE KALDIRILDI. (ERTUĞRUL YÜKSEL/ZONGULDAK-İHA)

OTOBÜSE ÇARPAN OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜNÜN CENAZESİ YAPILAN İNCELEMENİN ARDINDAN ALAPLI DEVLET HASTANESİ’NE KALDIRILDI.

 

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.