Ömer Ünal’dan Filyos Gençliğine ve Sporseverlere Müjde…

  • Haberin Tarihi: 1 Ocak 2019
  • Bu haber 237 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ömer Ünal’dan Filyos Gençliğine ve Sporseverlere Müjde…

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde uzun uğraşlar sonucu Belediye Başkanı Ömer Ünal’ın girişimleri sonucunda 2018 yılında futbol sahası için çalışmalar sona erdi ve ihale tarihi açıklandı.

Filyos beldesine 2’li soyunma odası, 500 kişilik tribün yapım işinde sona yaklaşıldı. Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal Filyos’lu gençlere ve sporseverlere müjdeyi verdi. 18 Ocak 2019 tarihinde yapılacak olan ihale ile Filyos şehir stadyumunun yapımına başlanacak.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; “Beldemizde yapılması planlanan futbol sahası ihalesi 18 Ocak 2019 tarihinde yapılacaktır.Belediye Başkanımız Sayın Ömer Ünal’ın girişimleriyle 2018 yılında futbol sahası için aktarılan ödenek geri gönderilmeden belediyemizinde 400 Bin TL ödeme taahhüdünde bulunması ile iptal edilen futbol sahası ihalesi yeniden ihale edilecektir. Fubol sahası çim yüzeyli ikili soyunma odası ve tribün yapım işi şeklinde olacaktır.
Arsasını bin bir güçlüklerle ele geçirdiğimiz ve Spor Bakanlığına tahsis ettiğimiz ilave olarak da nakit taahhüdünde bulunduğumuz futbol sahası soyunma odası ve tribünleri beldemize hayırlı uğurlu olsun” denildi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.