Mükemmel evler için “Pir Yapı”yı tercih edin…

  • Haberin Tarihi: 30 Ağustos 2018
  • Bu haber 2.224 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mükemmel evler için “Pir Yapı”yı tercih edin…

Zonguldak kent merkezinde faaliyetlerini sürdüren Pir Yapı evinizin tüm ihtiyaçlarını profesyonel ekibi ile gidermeye devam ediyor.

İşletmede; Ado kapı, Alçıpan, Alman marka laminat parke, Cam balkon, Duşa kabin, Isı yalıtım, Küpeşte alüminyum, Kış bahçesi, Mutfak dolabı, PVC doğrama, Çelik kapı montajı ve sineklik yapılmakta olup evinizin her köşesi yenilenip sizlere sunuluyor.

Kurumsal yapıya sahip işletmenin yetkililerinden alınan bilgiye göre; “Değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz;Pir Yapı tadilat konusunda bölgede yeni bir sinerji başlatmıştı.Tadilat ve özellikle de tasarımın uygulanması aşamasında ki usta,ürün ve işçilik konusunda titizliği ve profosyonelliği ile yaklaşık 9 yıldır sektörde hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin düşlediği arzu ettiği evi yada özel alanlarınızı yine her zaman ki gibi kurumsal kimliği ve profosyonel ekip usta ve ürünleriyle ruh katarak yapmaya devam etmektedir.Tadilat kararını verdiğinizde işinde uzman resmi ve kurumsal çalışan firmaları tercih etmeniz hem siz değerli müşterilerimiz için hemde sektörün geleceği için önem arz etmektedir. Bu nedenledir ki sokakta serbest çalışan devletine karşı vergi ve sorumluluklarını yerine getirmediği için götürü usulü iş alan kişi yada kişilere itimat etmeyiniz.Resmi kurumsal ve tecrübeli olması sizler için önemlidir.Mutlaka referanslarını ve daha önce yapmışsa işlerini değerlendiriniz. Bu önemli bilgileri siz değerli müşterilerimiz ve takipçilerimizle paylaşmak bizim için son derece mühimdir. Herkes tadilat işinde başarılı olamaz ve herkes usta değildir. Nice güzel yaşam alanlarını beraber ruh katarak paylaşmak dileğiyle..” denildi.

PİR YAPI Zonguldak’ta…

Telefonlar: 0533 551 62 39-0532 321 96 98 Sabit Telefon: 0372 251 11 06

www.piryapitadilat.com / E-Mail: piryapizonguldak@gmail.com

Terakki Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:29 Soğuksu Ziraat Bankası Yanı Merkez/ZONGULDAK

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.