Muhtarlar 31 Mart’ta Ersin Aksoy diyecek!.

  • Haberin Tarihi: 12 Mart 2019
  • Bu haber 484 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Muhtarlar 31 Mart’ta Ersin Aksoy diyecek!.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Saltukova Belediye Başkan adayı Ersin Aksoy beldenin mahalle ve köy muhtarları ile birlikte yemekte bir araya geldi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel seçimine 22 gün kala seçim çalışmalarına aralıksız olarak hız kesmeden devam eden MHP Saltukova Belediye Başkan adayı Ersin Aksoy beldenin mahalle ve köy muhtarlarını akşam yemeğinde bir araya getirdi.

Saltukova’nın makus halini değiştireceğini ve 1 Nisan tarihinde özlenen ve üretken belediyecilik anlayışını yapacağı hizmetlerle Saltukova’yı Saltukova yapacak projelerinin olduğunu ifade eden Aksoy, mahalle muhtarlarından destek istedi. Beldeye bağlı olan köy muhtarlarıyla da birlikte olan MHP Saltukova Belediye Başkan adayı Ersin Aksoy, muhtarların kendisi ile yoğun ilgi ile karşılaştı.

Bu zamana kadar kendilerine bu kadar ilgi ve alaka gösterilmediğini belirten mahalle muhtarları 31 Mart’ta kararlarının Ersin Aksoy olacaklarını da ifade etti. MHP Saltukova Belediye Başkan adayı Ersin Aksoy, Belediye Başkanı olduğu takdirde muhtarlarla hep iç içe, uyum ve beraber çalışma fırsatı bulacağını da sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.