MHP’nin adayı Ayvacık Gökçebey’e çıkarma yaptı

  • Haberin Tarihi: 12 Ekim 2018
  • Bu haber 1.010 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MHP’nin adayı Ayvacık Gökçebey’e çıkarma yaptı

2019 Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler yerel seçiminde Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinden MHP’nin Belediye Başkan aday adayı olan Adem Ayvacık, Gökçebey’de ve Zonguldak’ta bir dizi ziyaretler ve temaslar gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gökçebey Belediye Başkan aday adayı Adem Ayvacık seçim bölgesi olan Gökçebey ilçesindeki ziyaret turlarına başladı. İlk olarak geçtiğimiz günlerde Gökçebey ilçesine atanan ve yeni göreve başlayan İlçe Kaymakamı Ökkeş Furkan Karakurt’u ziyaret etti.

Ziyaret dolayısıyla açıklama yapan MHP Gökçebey Belediye Başkan aday adayı Adem Ayvacık; “Gökçebey İlçemize Yeni Atanan Kaymakamımız Sayın Ökkeş Furkan Karakurt’u makamında ziyaret ederek kendisine “Hoş geldin” ziyareti gerçekleştirdik. Kendilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

ÖZAYVAZ’A 26 NUMARALI GÖKÇEBEY FORMASI

Ziyaretlerine ve destek turlarına devam eden MHP Gökçebey Belediye Başkan aday adayı Adem Ayvacık daha sonra Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanı Akif Özayvaz’ı da ziyaret etti ve Gökçebeyspor takımının 26 numaralı formasını takdim etti. Ayvacık, Özayvaz’a yaptığı ziyareti değerlendirerek şöyle konuştu; “Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanımız Sayın Akif Özayvaz’ı makamında ziyaret ederek kendisine “Hoş geldin” ziyareti gerçekleştirdik. Kendilerine 26 Numaralı Gökçebeyspor taķımının formasını Hediye ettik. Misafirperverliklerinden ve nezaketlerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.” (Haber Merkezi)

  

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.