Kozlu 31 Mart’ta MHP diyecek!.

  • Haberin Tarihi: 16 Şubat 2019
  • Bu haber 109 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kozlu 31 Mart’ta MHP diyecek!.

Milliyetçi Hareket Partisi Kozlu seçim bürosu açılışı yapıldı. Açılışa Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan, İl Başkanı Varol Demirköse,  MHP kurucu başkanı Celal Yetimoğlu, Türk Eğitim Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Açılışta ilk olarak kurucu başkanlardan Celal Yetimoğlu konuşma yaptı. Ardından konuşma yapan MHP İl Başkanı Varol Demirköse. Başkan adayı Murat Gülsever’e çıkmış olduğu bu yolda başarılar diledi.

MHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan; “ MHP’yi  dağıtmak istediği bir dönemde toparlamaya çalıştığımız hareketi bırakmayan ben Murat Gülsever’e teşekkür ediyor ve kutlu yolda kendisine başarılar diliyorum. Kozlu’nun  sıkıntılarını anlatmaya gerek yok. Siz bunu biliyorsunuz. Baktığınız zaman Kozlu da bir tek fatih sitesinde bir gelişme görüyorsunuz. Biz kaza ve kadere inanan insanlarız ama Kozlu’nun  kaderi bu değil. Murat kardeşimizi siz Kozlu belediye başkanı yaptığınızda kardeş belediye ile bütün hizmetler size feda olsun. Ben bu kadar Kozlu halkını iri diri ve canlı gördüm. Kozlu MHP diyecek. Ben buna inanıyorum” dedi.

MHP Kozlu Belediye Başkan Adayı Murat Gülsever yaptığı konuşmada, “Biz Kozlu’nun makus kaderini değiştirmek için yola çıktık. Ben sizin bir  kardeşiniz olarak  çıktığımız yolda sizin desteğiyle  başaracağıma inanıyorum. İnsanlar eserleriyle iz bırakırlar. Siz bana sahip çıkın bizde Kozlu’ya sahip çıkacağız. Projelerimi hazırladım. Bu projeler hayal değil bunlar Kozlu’nun ihtiyacı olan projeler. Ben bu rantı durduracağım. Kozlu daha rahat bir yaşanabilir bir şehir olacak. İktidar olmazsa olmaz diyenler bu zihniyetti bıraksınlar. Her şey bizim elimizde.” dedi

Açılış sonrası etli pilav dağıtımı ikram edildi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.