Kazalara davetiye çıkaran kavşaklar yapılacak…

 • Haberin Tarihi: 22 Aralık 2017
 • Bu haber 955 kez okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Kazalara davetiye çıkaran kavşaklar yapılacak…

Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tutuş’uziyaret eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Çaycuma’da yapımına acil ihtiyaç duyulan kavşakları görüştüklerini bildirdi.

Milletvekili Çaturoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Çaycuma İlçe Başkanımız Ahmet Çolakoğlu, İlçe Başkan Yardımcıları Çetin Hotlu, Veysel Karani Doğancı, İl Genel Meclisi Üyesi SiyamiAkçaalan ile birlikte Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tutuş’uziyaret ettik. Ziyaretimizde Çaycuma’da ölümlü kazalara sebep olan başta Nebioğlu Kavşağı olmak üzere, Perşembe Kavşağı, Çaycuma OSB kavşağı,Koramanlar Karakol Kavşağı ve Ahatlı Üst Geçit Kavşağını görüştük. Öncelikli olarak ölümlü kazalara sebep olan Nebioğlu kavşağının yapılmasını talep ettik ve diğer kavşakların yapımını da 2018 yılı yatırım programına alınmasını ilettik. Sayın Tutuş, Nebioğlu Kavşağının yapımına öncelik vereceklerini ve diğerlerini de 2018 yılı yatırım programına teklif edeceklerini ifade ettiler.” (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • hayati
  22 Aralık 2017 18:09

  bu durumda yapılmak istenen ve yorumu şudur,sıkça ve defaten ölümlü maddi hasarlı kazaların meydana geldiği; organize perşembe ve karakol kavşaklarından önce nebioğlu kavşağının,öncelik sırasına alınması partizanlığın hizmette kayrımcılığın,hakkaniyet ilkesinin çiğnendiğinin açık bir göstergesidir.bu nedenle bu kararı doğru bulmadığımı hizmet değil seçim için yapıldığını başta sayın vekilin ve yöneticilerinin bilgilerine sunuyorum……

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.