İl Başkanı Soydaş verdi, veriştirdi…Bomba açıklamalar!

  • Haberin Tarihi: 18 Temmuz 2018
  • Bu haber 198 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İl Başkanı Soydaş verdi, veriştirdi…Bomba açıklamalar!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Metin Soydaş, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından ikinci yıldönümü kapsamında Zonguldak kent merkezinde düzenlenen anma etkinliklerinde programa katılmayan ve mazeret uyduran CHP ve İYİ Parti yöneticilerine seslendi. Soydaş; “Bunlar Genel Başkanının ilerlediği yolda ilerliyor” dedi.

Soydaş açıklamasında; “15 Temmuz akşamı CHP ve İYİ Parti anma programında neden yoktu? CHP İl Başkanının basında bazı açıklamaların gördük. İl Başkanı yaptığı açıklamada mazeretleri dolayısıyla programa katılmadıklarını açıkladılar. CHP’nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu 15 Temmuz akşamı bunların gittiği yoldan gidiyor. Bunlarda b Genel Başkanlarının gittiği yoldan ilerliyorlar. Program sabaha kadar sürdü, ancak en azından ilerleyen saatlerde katılabilirlerdi. Ama niyetleri katılmamak için mazeret ürettiler. Aynısını milletvekilleri ve yöneticileri de yaptı. Gittikleri yol hep aynı ve değişmez” dedi.

“BELEDİYENİN BECERİKSİZLİĞİNİ HALK ÇEKMEK ZORUNDA MI?”

İl Başkanı Soydaş ayrıca CHP’nin Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e seslenerek, Güven Kavşağında yaşanan inşaatın ne zamana kadar devam edeceğini ve kavşağın son halinden Akdemir’in kamuoyuna cevap vermesini talep etti.

Ayrıca Belediyenin beceriksizliği yüzünden Zonguldak halkının çile çektiğini kaydeden Soydaş açıklamasını söyle sürdürdü; “Belediye Başkanına soruyoruz. Kavşaktan ne haber var? Kavşağın durumu hakkında kendisinden açıklama bekliyoruz. Zonguldak halkı bunların beceriksizliğini çekmek zorunda mı? Sokak tabelalarını hangi firma yaptı? Kontrolünü yaptılar mı? Biz kendimiz gözlemledik, tabelalar yanlış yerlere konulmuş, kimisi ağaca takılmış, kimisi ise yamaçlarda toprağa saplandırılmış ve rastgele monte edilmiştir. Bu konular hakkında Belediye Başkanı ne zaman gelişi güzel bir açıklama yapacak bekliyoruz.” (Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN-ÖZEL)

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.