Gurbetteki Devrekliler ilk toplantısını yaptı ve ilk müjde geldi…

  • Haberin Tarihi: 11 Şubat 2018
  • Bu haber 1.126 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gurbetteki Devrekliler ilk toplantısını yaptı ve ilk müjde geldi…

Avrupa Devrekliler Derneği Yönetim Kurulu aile tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenledi. Eş ve çocukların da katıldığı toplantı oldukça samimi ve eğlenceli geçti.

Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde bulunan Devrekli İşadamı Adil Çufaoğlu’nun sahibi olduğu Marmaris Restaurant’ta  gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda Gençlik Kolları çalışmaları üzerinde duruldu. Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamının hazır bulunduğu toplantıda Dernek Başkanı Şahin Tabakoğlu konuşma yaptı.

TABAKOĞLU: ÖNCELİĞİMİZ GENÇLER OLACAK

Aile toplantısında konuşma gerçekleştiren Başkan Şahin Tabakoğlu çocukların ve gençlerin üzerine vurgu yaptı. Başkan Tabakoğlu gençlere her zaman destek olacaklarını belirterek önemli müjdeler de verdi. Yeni Yönetim Kurulu olarak önce kendi çocuklarından işe başlamak gerektiğini belirten ŞTabakoğlu, gençlere yönelik güzel bir gece düzenlemek istediklerini belirterek bu konuyla ilgili kızı İlayda Tabakoğlu ve derneğin Basın/Yayın İşleri Sorumlusu Hacıbayram Özsoy’un kızı Selin Özsoy’u görevlendirdi. Bu konuda gençlere her türlü imkanın sunulacağını da vurgulayan Başkan Tabakoğlu, “Güzel bir geceyle gençlerimizi ödüllendirmek ve kaynaştırmak istiyoruz. Onlar gelecekte bu derneğin yönetim kurulu adayları ve gençlere her zaman ihtiyacımız var” dedi. Toplantıda ayrıca kadınlarımızı daha aktif hale getirmek için çok yakında Kadın Kolları’nın da kurulacağı ifade edildi.

Güzel bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltılı aile toplantısı toplu aile resminin çekilmesiyle sona erdi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.