Filyos’ta Belediye Başkanlığı için bir aday aday daha!.

  • Haberin Tarihi: 18 Ekim 2018
  • Bu haber 701 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Filyos’ta Belediye Başkanlığı için bir aday aday daha!.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Filyos belde Belediye Başkanlığı için Zeynep Ünal, aday adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

CHP Çaycuma İlçe Başkanlığında, İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve partililer ile bir araya gelerek aday adaylık başvurusunu yapan Zeynep Ünal, “ Filyos beldesinde betonlaşmanın önüne geçmek için belediye başkanlığına aday adayıyım” dedi.

İlçe Başkanı Tuncay Akyol, “31 Mart’a 2019 ‘da yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık sürecimiz devam ettiğini ifade ederek; “Filyos beldesinden bir kadın adayın başvuru yapması beni çok memnun etti. Partimiz açısından bu bir kazançtır. Zeynep hanıma teşekkür ediyorum diyerek  aday adaylık başvurusunu teslim aldı. “

“Ben Filyos çocuğuyum, Filyos kızıyım, Filyos’ta doğdum ve orada büyüdüm” diyen aday adayı Zeynep Ünal, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü;

“ Yanlış gidişe dur demek için bu işe soyunmak zorunda kaldım. Çünkü benim için Filyos bir aşk, bir sevda. Ben Filyos’a çok şey borçluyum. Gerek deneyimim gerekse eğitimim ile Filyos belediye başkanlığı görevine layığıyla getireceğime inandığımdan, “Türkiye’nin birleştirici gücü” CHP’den Filyos Belediye başkanlığına talip oldum.

Partim tarafından uygun görüldüğü ve Filyos halkınca tarafıma bu görev verildiği takdirde, beldemize ve partimizi genç bir kadro ile en iyi şekilde temsil etmeye hazır olduğumu belirtirim” diye konuştu.

Zeynep Ünal Kimdir; “ 1952 Bartın doğumlu. İlk ve orta öğrenimimi Filyos’ta tamamladım. 1972 yılında Kastamonu Kız Öğretmen Okulu’nu bitirdim. Anadolu Üniversitesi İİBF- İktisat Bölümü’nden mezun oldum. Milli eğitim camiasında 26 yıl çalıştım. Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Kerimler Köyü Sağıroğlu mahalle köyü ilkokulunda 5 yıl öğretmenlik ve idarecilik, 15 yıl Filyos Zübeyde hanım ilkokulu, 6 yıl Zonguldak Mithat Paşa İlkokulunda öğretmenlik yaptım.” (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.